Оставить заявку

СЦ «РемТехніка» пропонує якісний ремонт холодильників в Чернівцях та передмісті. Наші фахівці з ремонту побутових холодильників мають профільну освіту та великий досвід роботи.

Здійснюють ремонт холодильників Чернівці на дому, виїзжають до замовника максимально підготовленими, мають з собою запчастини та все необхідне обладнання для усунення поломки холодильника.

Найчастіше ми ремонтуємо холодильники та морозильні камери: AEGArdoHotpoint-Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Gorenje, HansaIndesit, LGLiebherr, MieleSamsung, SnaigeStinol, SharpSiemens, ToshibaWhirlpool, Vestfrost, Kaiser, Küppersbusch, ZanussiAtlant, Норд, Vestel, Gaggenau, GoldStar, Desmon, General Electric, Ilve, Minsk, Mitsubishi, Nardi, National, Neff, Panasonic, Pozis, Polair, Smeg,Fagor та інші.

Для того щоб замовити майстра для ремонту холодильника в Чернівцях та області, дзвоніть на номера телефонів: (099)245-82-72, (068)506-13-44

Постарайтеся коротко розповісти майстру що Вас насторожує в роботі холодильника, наприклад: голосно робить, пищить, є намерзання на стінці, постійно робить двигун або не включається взагалі, тощо.

Отримайте консультацію щодо несправностей та відносної вартості ремонту, але майте на увазі, що конкретну поломку вашого холодильника майстер зможе визначити лише за результатами діагностики, тобто на місці.

Ремонт холодильника Чернівці

Перед тим як виконувати роботи з ремонту, майстер оглядає холодильник на предмет намерзання на стінках, заміряє температуру холодильної та морозильної камери, перевіряє роботу компрессора та прогрів конденсатора, якщо холодильник має систему no frost може знадобиться розборка морозильної камери, перевірка системи відтайки та вентиляторів.

Просимо Вас не намагатися відремонтувати холодильник самотужки, тому що це може призвести до ще більших проблем в його роботі та подорожчання ремонту.

Ремонт холодильників, морозильних камер (Чернівці) здійснюється на дому в вашій присутності, тому не потрібно витрачати кошти та час на перевозку техніки в майстерню.

В залежності від поломки, виконується лінійний або капітальний ремонт.  Тобто в першому випадку виходить з ладу якась комплектуюча частина і майстер міняє її на нову від виробника Вашого холодильника, в другому випадку ремонту потребує сама система охолодження: випарювач, конденсатор, компресор, капілярна трубка, усунення витоку френу, заміна фільтра осушувача, тощо. Капітальний ремонт холодильника в Чернівцях займає більше часу та потребує використання спеціального обладнання, яке є в майстра.

Дуже часто в холодильнику потребує ремонту система «no frost». Вона складається з багатьох частин і тільки майстер, який знає опір датчиків, при якій температурі повинен включитися та виключитися ТЕН, вентилятор охолодження, може розібратися в чому причина некоректної роботи холодильника або морозильної камери. Холодильники з системою «side by side» ще складніші, запчастини дорожчі, отже і ремонт недешевий.

Ми ремонтуємо холодильники в Чернівцях, обслуговуємо такі населені пункти: Заволока, Михальча, Кам»яна, Годилів, Великий Кучурів, Снячів, Тисовець, Чагор, Коровія, Молодія, Остриця, Магала, Бояни, Рідківці, Топорівці, Колінківці, Грозинці, Бочківці, Чорнівка, Горішні, Шерівці, Задубрівка, Малий Кучурів, Васловівці, Новий Киселів, Мамаївці, Лужани, Шипинці, Біла та інші.

Дзвоніть нам та замовляйте виїзд майстра з ремонту холодильників Чернівці за телефонами: (099)245-82-72, (068)506-13-44

На роботу та запчастини росповсюджується гарантія від трьох місяців, оплата здійснюється по факту виконаної роботи, вартість ремонту та строк гарантії оговорюється з майстром по ремонту холодильника після діагностики.