Оставить заявку

Ремонт кондиционеров Киев - Обслуживание кондиционеров

Ремонт и обслуживание кондиционеров в Киеве. Вызов мастера для сервиса и ремонта кондиционера в Киеве на дом, в офис.

Ремонт кондиціонерів Київ і передмістя

Обслуговуємо кондиціонери: Ballu, Carrier, Daikin, Panasonic, Toshiba, Zanussi, Hyundai, Gree , General, Mitsubishi, General Climate, Haier, Fujitsu, LG, Samsung, Hitachi, Cooper&Hunter та інші бренди.

Ремонт кондиціонерів у Києві проводиться вдома у зручний для Вас час

Надаються послуги:
сервіс кондиціонера

  • монтаж, встановлення кондиціонерів 
  • ремонт кондиціонерів 
  • сервісне обслуговування, яке може включати: 
  • заправка кондиціонера 
  • чистка та дезінфекція 

 

Сервісне обслуговування кондиціонера – комплекс діагностичних та профілактичних робіт для ефективної та безпечної роботи Вашої кліматичної техніки. Технічне обслуговування кондиціонера може включати чистку парогенератором, дезінфекцію спеціальними антибактеріальними засобами, перевірку магістралі на герметичність з використанням майстром з ремонту кондиціонерів манометричного обладнання для перевірки тиску та течешукача для виявлення конкретного місця витоку холодоагенту.

Заправка, дозаправка кондиціонера Київ

Дозаправка кондиціонера найчастіше проводиться фреоном типу R22 у разі, якщо втрата холодоагенту не перевищує допустиму “норму” (до 8% на рік).

Заправка кондиціонера (Київ) проводиться після виявлення та ремонту місця витоку фреону. Витік холодоагенту може виникати внаслідок неправильного монтажу (при встановленні кондиціонера і виявляється в перший місяць експлуатації), механічних пошкоджень, неправильної експлуатації. Найчастіше розгерметизація системи відбувається у місцях вальцювальних з’єднань. Після майстер з ремонту кондиціонерів стравлює залишки фреону, вакуумує систему (час робіт залежить від довжини магістралі) та безпосередньо заправляє фреон необхідної марки. Орієнтовні ціни на обслуговування кондиціонерів наведені нижче, але остаточну вартість ремонту кондиціонера озвучує майстер після ретельної діагностики на місці.

Найменування робіт Вартість робіт без запчастин 
Монтаж (установка)договірна 
Заправка кондиціонеравід 350
Ремонт від 450
Чистка від 350
Діагностика, інструктаж 200

Чистка кондиціонера необхідна насамперед для Вашого здоров’я та безперебійної ефективної роботи самого агрегату. Чищення внутрішнього блоку кондиціонера проводиться парою, дезінфекційується спеціальним засобом для кліматичної техніки.

Очищення зовнішнього блоку може бути механічним (за допомогою щіток, з використанням засобів типу автомийних) або здійснюється з використанням миття високого тиску, що більш ефективно.

Технічне обслуговування побутового кондиціонера рекомендується проводити не менше одного разу на рік, бажано перед настанням літнього сезону, коли кондиціонер використовується більш інтенсивно.

Обслуговування та дозаправка кондиціонера знижує навантаження на двигун і продовжить термін експлуатації Вашої техніки. Телефонуйте нам: (099)245-8272