Оставить заявку

Сервис "РемТехника" - информация о компании

Информация о компании "РемТехника", предоставляемые услуги, вакансии, контактные данные.

РемТехніка – відносно молода, динамічно розвивається компанія, створена на базі майстерні будинку побуту Столичний у Києві. Ми зібрали надійну команду фахівців з великим досвідом роботи, профільною освітою, котрі люблять свою справу, для яких якість – це закон.

Ми маємо необхідну матеріально-технічну базу. Наші «майстри» виїжджають на об’єкт (на будинок) укомплектовані необхідними оригінальними запчастинами, інструментом та обладнанням для ремонту; у своїй роботі використовують лише якісні витратні матеріали, неухильно дотримуються технології ремонтних робіт.

Співробітники РемТехніки чітко розуміють, що наш успіх – це задоволення потреб наших Замовників. тому до кожного клієнта спочатку ставляться з увагою.

Основні принципи нашої роботи:

  • Надійність
  • Чесність
  • Своєчасність
  • Індивідуальний підхід

Ми надаємо послуги з ремонту та технічного обслуговування обслуговування побутової техніки, ресторанного та торговельного обладнання на місці (побутова техніка вдома) та у зручний для Вас час. Якщо ремонт на місці не можливий, ремонт проводиться в майстерні.

Ремонт побутової техніки пральних и посудомийних машин, варильних поверхонь, ремонт електроплит, духових шаф, мікрохвильових (НВЧ) печей,

холодильників та морозильних камер: 

AEGArdo, Atlant, Ariston, Веkо, Bosch, Candy, Daewoo, ElectroluxGorenje, HansaIndesit, LGLiebherr, MieleSamsung, SnaigeStinol, SharpSiemens, ToshibaWhirlpool, VestfrostНорд, Kaiser,  Zanussi, Vestel, Gaggenau, GoldStar, Desmon, General Electric, Donbass, ЗІЛ, Ilve,  Minsk, Mitsubishi, Nardi, National, Neff, Panasonic, Pozis, Polar, Rosenlew, Smeg, Supra, Teka, White, Fagor, Philips, Haier, Hitachi, Shivaki, Exqvisit, та ін.

та ін техніки.

Робимо встановлення, технічне обслуговування та ремонт обладнання для мереж (HoReCa) громадського харчування (їдалень, кафе, ресторанів) та торгівлі.

У сфері надання послуг з ремонту в процесі щоденної роботи навчилися добре розуміти потреби наших клієнтів і стали відповідати їх вимогам. Наші спеціалісти мають відповідну освіту, багаторічний досвід роботи, відточені навички, здатні виконувати нестандартні технічні завдання. 

Здійснюємо ремонт холодильного обладнанняхолодильних вітриншаф (промислових холодильників)морозильних скриньхолодильних столівльодогенераторівхолодильних та морозильних камер.

Ремонт теплового обладнання пароконвектоматів, фритюрниць, печей та іншого.

Ремонт електромеханічного обладнання:  слайсерів,    тістомісів, овочерізокм’ясорубокфаршмішалок и ін. 

Виїзд спеціаліста.

Ремонт якісний, професійний.

Діагностика входить у вартість ремонту.

Гарантія на роботу та комплектуючі.

Обслуговуємо техніку різних виробників, всі райони Києва: Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський, передмістя в радіусі 10-15 км.

Контактна інформація

Контактна особа: Світлана Борисівна
Сайт компанії: https://remtehnika.kiev.ua/

(099)245-82-72 (068)506-13-44  (063)546-12-03

 РемТехніка