Оставить заявку

Ремонт холодильных столов Киев - "РемТехника"

Ремонт холодильных столов в Киеве и пригороде, техническое обслуживание холодильных и морозильных столов, вызов специалиста.

Якісний ремонт холодильного столу в Києві.

Технічне обслуговування холодильних столів та іншого холодильного обладнання

Ремонт холодильних столів Київ

Виклик майстра з ремонту холодильних столів та іншого холодильного обладнання:

(099)245-82-72, (068)506-13-44, (063)546-12-03

      Ремонт холодильного столу починається з діагностики (точне виявлення причин неправильної роботи або неробочого стану холодильного столу). Найчастіше наші майстри при ремонті холодильних столів здійснюють: усунення витоків холодоагенту, усунення засмічення капіляра, заправку фреоном, чищення конденсаторів, чищення дренажної системи. Проводиться налаштування терморегулюючого вентиля (якщо є), заміна датчика температури, контролера, електродвигуна вентилятора, компресора та ін.

 Стіл холодильний – це симбіоз робочого столу та морозильної (холодильної) камери, що дозволяє суттєво заощадити зайняту площу на кухні та більш раціонально використовувати час та сили робочого персоналу. Проблема полягає в тому, що найчастіше холодильний стіл знаходиться поблизу джерел тепла (плит, духовок, поверхонь), а оптимальна температура експлуатації до 30 ° С; відповідно холодильний стіл працює з додатковим навантаженням, що викликає передчасне зношування комплектуючих. Якщо ви почули нехарактерний шум, помітили підвищення температури в камері охолодження, скупчення води, інші неполадки – телефонуйте нашим фахівцям (майстрам) з ремонту холодильного обладнання:(099)245-82-72, не допускайте капітальних поломок та дорогого ремонту. Повірте краще вчасно почистити конденсатор за 700 грн., аніж після міняти компресор за 5000-7000 грн.

Сервісна служба “РемТехніка” здійснює якісний ремонт холодильних столів у Києві та передмісті, при необхідності терміновий виїзд.

Виїзд спеціаліста.

Діагностика входить у вартість ремонту.

Гарантия на роботу і деталі.

За Вашим бажанням майстер підбере сумісну деталь, якщо це можливо, щоб здешевити ремонт.

Часті несправності холодильних та морозильних столів:

  • холодильний стіл не охолоджує
  • холодильний стіл морозить замість охолодження
  • накопичується вода в охолоджуваному обсязі
  • холодильний стіл сильно нагрівається в районі компресора

Представники нашого Сервісного центру виконають ремонт холодильного столу Київ будь-якої складності, в найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи.

*вартість робіт та комплектуючих , час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ або вкажіть свій номер мобільного(у нижньому правому кутку) і ми передзвонимо Вам на протязі 30 секунд!

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

РемТехніка