Оставить заявку

Ремонт морозильных камер Киев - Сервис РемТехника

Ремонт морозильных камер в Киеве: консультация по неисправности, вызов мастера по ремонту морозильной камеры.

Якісний ремонт морозильних камер у Києві.

Ремонт холодильних камер

 Repair of refrigeration, freezers

Ремонт морозильних камер у Києві та передмісті можна замовити терміново або попередньо у зручний для Вас час (наприклад під час розморожування, коли в камері немає продуктів). Ми робимо ремонт морозильних камер, як простих старого зразка, так і більш сучасних системи “no frost”. Якщо морозильна камера зламалася та завантажена продуктами – заявка на її ремонт обслуговується у терміновому порядку.

Оперативно та якісно ремонтуємо морозильні та холодильні камери.Ariston, Indesit, Liebherr, Whirlpool, Vestfrost, Beko, Zanussi, Bosch, Siemens, Snaige, Gorenje, Electrolux, Delfa, Atlant, Nord, Elenberg та інші менш популярні бренди.

Ремонт морозильних камер Київ включає виклик майстра та діагностику несправності.

Виїзд майстра та діагностика несправності будинку в Києві коштує 350 грн., професійної морозильної камери – 550 грн.

У разі проведення ремонту морозилки майстрами Сервісу діагностика безкоштовна. Ремонт морозильної камери може включати: чищення конденсаторів, перевірку та при необхідності заміну двигунів обдування, соленоїдних вентилів, терморегулюючих вентилів, виявлення витоків холодоагенту та їх усунення, заправку фреоном, налаштування циклів відтайки та інші роботи.

Ми чітко розуміємо наскільки важливий стабільний температурний режим для зберігання: чи то продукти харчування, медикаменти, квіти або гардероб з натурального хутра. І тому, особливо в літню пору, наші фахівці працюють у режимі «швидкої холодильної допомоги» найчастіше без вихідних.

Орієнтовні ціни на ремонт морозильної або холодильної (середньотемпературної) камери:

Найменування робітВартість, грн
Усунення витоку фреону в морозильній камері1800 – 2500
Заправка фреоном750 -1800
Заміна термостата, контролера, датчика, ТЕН1150 – 1700
Заміна компресора морозильної камери4500 – 4700
Заміна ущільнювача (гуми)від 1500
Чищення конденсаторів, технічне обслуговуваннявід 850

Електромеханіки холодильного обладнання нашого Сервісного центру виконують ремонт морозильних камер в Києві практично будь-якої складності, в найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи. У процесі ремонту будь-якої морозильної камери використовуються лише оригінальні запчастини та якісні витратні матеріали, суворо дотримується технологія ремонтних робіт. Отримати консультацію про ймовірні причини несправностей та орієнтовну вартість ремонту можна по тел. (099)245-8272, але хочемо попередити, що фактично точну інформацію Ви отримаєте тільки після діагностики морозильної камери майстром на місці.

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Дзвоніть або вкажіть свій номер мобільного телефону(в нижньому правому кутку) і ми передзвонимо Вам протягом  30 секунд!

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!