Оставить заявку

Ремонт холодильных, морозильных шкафов в Киеве

Качественный ремонт холодильных шкафов и промышленных холодильников недорого, оперативно. Вызов мастера.

Ремонт холодильних, винних, морозильних шаф:

Abat, Bosch, Braun, Dunavox, Ecotronic, EKSI, Electrolux, Eurocave,  Fagor, Gunter&Hauer, Inter, Hicold, Cavanova, Climadiff, Cryspi, Liebherr, Polair, Profycool, Skycold, Turbo Air, UBS, Vestfrost, Whirlpool и других

                                                          холодильный шкаф

Виклик майстра з ремонту промислового холодильника:

(099)245-82-72, (068)506-13-44, (063)546-12-03

Ремонт торгових та кухонних холодильників; холодильних, морозильних, винних шаф: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський райони.

Перше, що необхідно – це точна, професійна діагностика холодильника (виявлення причин з яких холодильна шафа або працює неправильно або не працює взагалі). 

Після цього проводиться ремонт та технічне обслуговування холодильної/морозильної шафи, який може включати такі роботи: чищення конденсаторів, чищення дренажної системи, усунення витоку холодоагенту, усунення засмічення капілярної трубки, заміна фільтрів, заправка фреону, заміна температур контролерів, заміна електродвигунів вентиляторів, заміна компресора та ін. Основні запчастини та видаткові матеріали (фреони відповідних марок, фільтри-осушувачі, клапани та інші) є у майстрів із собою та ремонт проводиться на місці.

Ви можете провести спочатку діагностику – визначити який ремонт потрібно та обговорити вартість (дізнатися ціни на роботу та запчастини), а виконання ремонту холодильника призначити на час, який Вам зручно. Якщо ж ремонт ходильної шафи потрібен терміново, попередьте про це по телефону:(068) 506-1344

Основна проблема в тому, що промисловий або винний холодильник найчастіше знаходиться поблизу джерел тепла (плит, духовок, варильних, жарячих поверхонь) якщо це кухня або просто неба, якщо це шафа-вітрина для напоїв у літній період, тому холодильне обладнання працює при дуже сильному навантаженні (підвищена температура, запиленість, корозія та ін), яка і викликає поломки.

Несправності промислових холодильників (морозильних та холодильних шаф), які ми ремонтуємо найчастіше:

  • вентилятор обдування не працює
  • витік фреону
  • скупчення конденсату, краплі в холодильній камері
  • вийшов з ладу мотор-компресор (не включається, втрата продуктивності)
  • не тримає встановлений температурний режим (недостатньо охолоджує, або навпаки “переморожує”)
  • утворюється льоду, снігова “шуба”
  • не включається

винних холодильників) будь-якої складності, у найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи.

*вартість робіт і комплектуючих, час візиту та термін виконання ремонту або обслуговування Вашого холодильника, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Діагностика складає 200-250грн. та входить у вартість ремонту.

ДЗВОНІТЬ або вкажіть свій номер мобільного (в нижньому правому кутку) і ми передзвонимо Вам на протязі</span >  30 секунд!

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!