Оставить заявку

Ремонт холодильных витрин Киев, торговых холодильников

Ремонт холодильных витрин Киев, торговых холодильников, прилавков, выезд мастера, обслуживаем Киев и пригород.

Здійснюємо ремонт холодильних вітрин (Київ, передмістя)

Робимо технічне обслуговування та ремонт вітринних холодильників, холодильних стелажів, холодильних гірок, регалів, бонет, холодильних прилавків гастрономічних та кондитерських вітрин та іншого холодильного обладнання

Abat, Altezoro, Arneg, Atlant, Bartscher, Cold, Cooleq, Cryspi, Daewoo, Dampak, Danaos, Eksi, Elegant, Electrolux, EWT, Fagor, Frosty, Gold,  Hendi, Inter, ISA, Linde, Polair, Rimini, Siena, Snayge, Tasselli, Tefcold, Torino, Turbo Air, Veneto, Venezia, Діона, Ілеть, Невада, Нова, Оберон, Технохолод, Умбріель, Флоріда та інших.

optim_morozilnaya-vitrina

Ремонт холодильної вітрини в Києві включає: виклик майстра та діагностику несправності, що спричинила неправильну роботу або повний вихід з ладу холодильного обладнання. Професійна діагностика коштує орієнтовно 550 грн. та входить у вартість ремонту.

Ми виробляємо ремонт холодильних вітрин, торгових, вітринних холодильників у Києві та передмісті, за попередньою заявкою у зручний для Вас час, також здійснюємо терміновий обслуговування холодильної вітрини у разі потреби. Ми чітко усвідомлюємо, що таке вихід з ладу холодильного обладнання, особливо в літній період, і до яких збитків це може призвести. Тому працюємо в режимі швидкої холодильної допомоги.

Наші фахівці здійснюють технічне обслуговування холодильних прилавків та вітрин – чищення конденсаторів, дренажних систем, заправку фреоном, ремонт електропроводки та інші роботи без заміни комплектуючих.

Майстри з ремонту холодильних вітрин (торгових холодильників) виїжджають укомплектовані необхідними запчастинами, що часто замінюються: термореле, датчики, контролери, двигуни обдування та іншими комплектуючими. Ми використовуємо лише якісні сертифіковані витратні матеріали: фільтри, холодоагенти (фреон різних марок) для заправки. Капітальний ремонт (заміна компресора, конденсатора, випарника, усунення витоку фреону) проводиться після діагностики.

Виклик майстра: (099)245-82-72 (068)506-13-44 (063)546-12-03

Орієнтовні ціни на ремонт холодильних вітрин в Києві без урахування вартості запчастин:

Найменування послугиВартість, грн
Чистка конденсаторіввід 250
Чистка дренажної системивід 450
Заміна контролеравід 550
Заміна двигуна обдува конденсаторавід 550
Заміна двигуна обдування випарникавід 550
Заміна випарникадоговірна
Усунення витоку холодоагенту (фреону)від 850
Ремонт системи відтайкивід 650
Ремонт електричної частини холодильного обладнаннявід 450
Заміна компресоравід 1100 грн.
Заправка фреоном від 750 грн.

Виїзд спеціаліста.

Діагностика входить у вартість ремонту.

Гарантія на роботу та комплектуючі.

За Вашим бажанням майстер підбере сумісну зап. частина, якщо це можливо, щоб здешевити ремонт холодильної вітрини. Виробляємо заміну вразливої до перепадів напруги електроніки, що вийшла з ладу, на більш надійні модулі управління зі стабілізаторами, адаптовані до наших мереж. 

Часті несправності холодильних та морзильних вітрин:

  • відмова модуля управління, температурних датчиків, контролерів
  • засмічення окремих елементів: конденсатора, фільтра осушувача, капілярної трубки
  • падіння продуктивності компресора або його повне відключення
  • вихід з ладу ТЕНів відтайки
  • зниження тиску холодильного агента, порушення герметичності трубопроводу
  • вихід з ладу двигунів обдування конденсатора та випарника
  • вихід з ладу пускового реле, теплового захисту та пускового конденсатора

 Ремонт холодильних і морозильних вітрин будь-якої складності по плечу нашим майстрам. Фахівці Сервісного центру “РемТехніка” виконають його швидко, якісно, недорого.

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання ремонту Вашої холодильної вітрини, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ремонтуємо холодильні вітрини та прилавки у всіх районах Києва, обслуговуємо Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський, ближнє передмістя.

Виїзд майстра з ремонту холодильних вітрин за місто обумовлюється транспортними витратами.

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!