Оставить заявку

Ремонт электроплит, духовок Киев - Сервис на дому

Качественный ремонт электроплит, ремонт электродуховок, вызов мастера на дом в Киеве.

Ремонт електроплит Київ

plate_&_master

Ремонт електроплит у Києві включає діагностику Вашої кухонної техніки. Тільки правильно виявлена причина несправності забезпечує якісний ремонт електроплити, духовки або варильної поверхні. Найчастіше це відбувається досить швидко, але в окремих випадках може знадобитися часткове розбирання Вашої техніки для виявлення дефектів і відповідно займає більше часу.

Вартість ремонту електроплити та іншої теплової техніки більшою мірою залежить від вартості деталі, яка підлягає заміні, виробника техніки, та складності ремонту.

Сервісна служба РемТехніка надає широкий спектр кваліфікованих послуг з невідкладного ремонту електроплит. Критерії комфортного та оперативного обслуговування Вашої побутової техніки передбачають усі види необхідного професійного ремонту з виїздом нашого майстра у будь-який район міста Київ. Ефективне рішення та швидка ліквідація повного ряду технічних проблем – це основне завдання нашої сервісної майстерні. Велика технічна база та багаторічний досвід дозволяє нам усунути всі можливі поломки електричних плит, варильних поверхонь та духових шаф.

Виклик майстра з ремонту електроплити: (099)245-82-72(068)506-13-44, (063)546-12-03

Ремонт електроплити

Ремонт електроплити на дому

Найсучасніші моделі електроплит відомих фірм-виробників, таких якCandy, Electrolux, Siemens, Gorenje, Hotpoint Ariston, Whirlpool, Bosch, ARDO, Zanussi, Beko, Indesit, AEG, Kuppersbusch, Miele, Smeg, ASKO, NEFF, Kaiser, Hansa, Reeson, знайомі нашим майстрам не з чуток.

Незважаючи на бездоганну працездатність всіх цих брендів, і можливість їхньої тривалої роботи, іноді потрібна негайна допомога в усуненні несправностей. Тоді оперативний візит сервісного майстра РемТехніки зможе повернути у гарне робоче русло вашого кухонного помічника. Адже електроплита — це побутовий прилад першої потреби у кожному будинку. Саме тому, кваліфікована діагностика, професійний ремонт плити, або просто профілактичне сервісне обслуговування у замовника будинку має відбутися у найкоротші терміни.

Ми можемо гарантувати Вам ¦сумлінне виконання поставленого завдання,  і бездоганну  працездатність відновленого обладнання, завдяки величезному досвіду наших майстрів у представленому сегменті сервісного обслуговування. Не існує практично жодної поломки сучасних моделей плит, які ми не змогли б усунути з належним рівнем якості. Недорогий, але якісний ремонт електроплит (Київ) з виїздом майстра до вас додому реалізується завдяки застосуванню передових методик діагностики несправностей. Кожен наш майстер має при собі необхідні прилади та інструменти, які дозволять ідентифікувати ту чи іншу поломку електроплити, що виникла.

Ремонт електроплит, духовок Київ

Орієнтовні ціни на основні роботи з ремонту електроплит, варильних поверхонь, духовок (духових шаф) без урахування вартості зап. частин у Києві:

 • заміна ТЕНів духовки – від 450 грн.
 • ремонт вентилятора духової шафи – від 450 грн.
 • заміна конфорок – від 350 грн.
 • заміна датчиків, реле, термостата – від 350 грн.
 • заміна програмованих електронних модулів – від 450грн.
 • починка внутрішньої електропроводки – від 350грн.
 • усунення обривів електроланцюга -від 350 грн.
 • ремонт або заміна механічного таймера духовки від 350грн.
 • ремонт електронного модуля управління – від 650 грн

Незапланований вихід із робочого ладу та позаплановий ремонт Вашої електроплити вдома можливий у разі неправильного підключення, збоїв в електроживленні (стрибки напруги), недотримання правил експлуатації. Однак не поспішайте засмучуватися, адже кваліфіковані та досвідчені майстри Сервісного Центру РемТехніка виконають будь-який профілактичний або капітальний ремонт електроплит на дому в Києві оперативно, якісно і недорого!

Сервіс РемТехніка пропонує наступні послуги:

 • – безкоштовна консультація по телефону, прийом замовлення та виїзд майстра у зручний для вас час додому;
 • – попередня кваліфікована діагностика устаткування, що вийшло з ладу;
 • – заміна неробочих деталей;
 • – тестування електроплити в різних робочих режимах відразу після ремонту;
 • – корисні рекомендації та поради щодо правильного використання побутової техніки тієї чи іншої марки.

Ремонт електродуховок (духових шаф) Київ

виклик майстра з ремонту: (068)506-13-44 

Крім поломок електроплит, можливі також неприємні моменти у роботі духових шаф. Найчастіше зустрічаються такі проблеми:

 • ВИХІД З РОБОЧОГО БУДУ ТАЙМЕРА ДУХОВКИ. Таймер духовки використовується при автоматичному приготуванні їжі в духовці, з чітким зазначенням часу. Ланцюг живлення тенів духовки йде саме через таймер, тому при його поломці духовка просто не включається. У цьому випадку необхідно замінити таймер.
 • ВИХІД З РОБОЧОГО БУДУ ТЕНА ДУХОВКИ. ТЕНи в духових шафах можуть розташовуватися як вгорі, так і внизу, і служать вони для рівномірного підігріву та приготування їжі. При несправності одного з тенів, спостерігається слабке пропікання страви з боку тену, що вийшов з ладу. Наш майстер оперативно зможе виконати заміну тену, що перегорів, на новий.
  Вихід з ладу вентилятора духової шафи. При несправності вентилятора порушується конвекція (циркуляція гарячого повітря) і, як наслідок, духова шафа не може нормально виконувати свою функцію (страви буквально підгоряють з боку працюючого ТЕНу, а з протилежної залишаються сирими).

Незважаючи на тип поломки майстра Сервісу “РемТехніка” виконають терміновий ремонт електродуховки в Києві на дому у день звернення або за погодженням найбільш зручного для вас часу.

Якщо деталь, що викликала неполадку, ремонту не підлягає, ми поміняємо її на оригінальну від того ж виробника.За Вашим бажанням майстер підбере взаємозамінну зап. частина, якщо це можливо, щоб здешевити ремонт.

РЕКОМЕНДУЄМО!

Для подальшої нормальної роботи Вашої плити духовки необхідно дотримуватись правил експлуатації: 

 • не допускати механічних пошкоджень
 • слідкувати за чистотою поверхн
 • стежити за допустимим навантаженням
 • використовувати відповідний посуд (дно посуду повинно бути рівним, чистим, підходити за розміром до конфорки).

Представники нашого Сервісного центру виконають ремонт будь-якого складності, у найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи.

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно! 

Проводимо ремонт варильних поверхонь, духових шаф, електроплит у всіх районах Києва:

Голосіївський,  Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський. Обслуговуємо передмістя.