Оставить заявку

Ремонт та технічне обслуговування льодогенераторів у Києві

Bar-Line, Brema, Zanussi Professional, Scotsman, Whirlpool, Eksi, Fagor, Kuechenbach, Luxia, Simag, HIGEL Coreco, Jeju, Kastel, Ice maker, Ice Queen, Hendi, и др.

Ремонт льодогенератора Київ

Професійний ремонт льодогенератора починається з діагностики агрегату кваліфікованим майстром, який визначає причину несправності. Діагностика коштує 550 грн. та входить у вартість подальшого ремонту.

(099)245-82-72, (068)506-13-44, (063)546-12-03

Ремонт льодогенератора – це очищення фільтра, форсунок, конденсатора та дренажної системи, діагностика герметичності холодильного контуру та контроль основних робочих процесів, промивання конденсаторів, заміна комплектуючих: помпи, термостата, соленоїдного вентиля, програматора, капил осушувача, заправка фреоном та інші роботи.

Не завжди неправильна робота льодогенератора вимагає ремонту в розумінні заміни запчастин, іноді достатньо провести технічне обслуговування льодогенератора – механічне чищення або декальцинацію системи (видалення вапняних відкладень) та льодогенератор почне працювати коректно.

Можливі причини поломки льодогенераторів відбуваються через порушення роботи блоків керування, двигунів вентилятора, термостатів та соленоїдних клапанів, т.к. від води утворюється вапняний наліт, який порушує роботу всіх елементів системи виробництва льоду.

Принцип дії всіх машин з виробництва льоду варіюється в залежності від продуктивності і форми льоду, що отримується, але в цілому полягає в попаданні питної води в випарник, де відбувається його намерзання на стінки і подальше відділення від форм за допомогою нарізання спеціальними ножами або гарячою парою.

Несправності льодогенераторів та можливі причини їх виникнення:

Льдогенератор не включається або працює по 20-40хв. Нема льоду.

Симптоми несправностей< /span>Причини (можливі)</span >
а) відключення (аварійне) реле тиску,
б) несправний термостат наповнення бункера.
Неправильна форма кубиків льодуа) засмічення форсунок, фільтра
б) проблема з помпою
Скупчення води в бункері для льодузасув дренажу, каналізації
Льод змерзає шматком на випарнику,
немає відтайки
а) проблеми програматора,
б) не працює термостат випарника
в)не працює соленоїдний вентиль
Кубики льоду каламутні, непрозорікальцій у системі
Льодогенератор не відключається, бункер переповненийдефект датчика контролю рівня льоду бункера
Льодогенератор течетріснув водний соленоїдний вентиль
Не повністю обмерзає випаровувача) витік фреону
б) засмічення капілярної трубки
Шум при роботі льодогенераторавихід з ладу компресора або двигуна конденсатора

Представники нашого Сервісного центру виконають ремонт льодогенератора в Києві будь-якої складності, в найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи.

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу з ремонту льодогенератру у Києві та передмісті Ви завжди можете обговорити з майстром.

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

РемТехніка