Оставить заявку

Ремонт посудомоечных машин Киев - Сервис на дому РемТехника

Ремонт посудомоечных в Киеве и пригороде, вызов мастера по ремонту посудомоечной на дом: (099)245-82-72

Ремонтуємо посудомийні машини (посудомийки) якісно, професійно, недорого:
AEG, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hansa, Indesit, LG, Miele, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi, Kaiser и др. 

Ремонт посудомийної машини вдома в Києвізавжди починається з виклику майстра та професійної діагностики, яка проводиться кваліфікованим фахівцем нашого Сервісу має досвід ремонту посудомийної техніки саме Вашого бренду. Діагностика (виявлення причини поломки або повної зупинки) посудомийної машини проводиться відразу після приїзду майстра, коштує 300 – 350. грн. і входить у вартість реoptim_posudomoyechnaya-mashina-kidмонту. Мінімальний ремонт або технічне обслуговування – 550 -750грн. Наші майстри мають великий досвід ремонту посудомийних машин усіх виробників готові виконати навіть найскладніший ремонт посудомийної машини Київ – чи то механіка чи ремонт електронного модуля управління. Наші електромеханіки відремонтують, як побутову, так і професійну “посудомийку”. Якщо посудомийка не заливає або не зливає воду, б’ється струмом, шумить, не заливає або не зливає воду, не гріє, працює, але не вимиває посуд, не сушить або тече – телефонуйте, Вашій техніці потрібен ремонт.

Як показує практика в 30 – 40% випадків майстри витягують сторонні предмети, проводять очищення від жирових відкладень, виробляють технічне обслуговування посудомийної машини. , ремонт без заміни запчастин, перевірку функціональності каналізаційного зливу, а це значно дешевше.

Часто до поломки посудомийки наводять стрибки напруги, “не заземлена” розетка, неправильна експлуатація, несвоєчасно проведене (або взагалі відсутнє) технічне обслуговування.

У ремонті посудомийної основна витратна частина це вартість запчастин, адже ціна комплектуючих безпосередньо пов’язана з курсом гривні, важливим фактором, що впливає на вартість ремонту, є і торгова марка (запчастина , що виконує ту саму фукцію в посудомийці, наприклад насос одного бренду може бути в 3-4 рази дорожчим за інший).

У Києві для ремонту посудомийних машин наші майстри настійно рекомендують та використовують оригінальні запчастини від виробника.

Виклик майстра з ремонту посудомийних машин додому: (099)245-82-72, (068)506-13-44, (063)546-12-03

Адже навіть такий досить надійний пристрій, як сучасна посудомийна машина від іменитого виробника, здатна дати збій або вийти з ладу. Втім, це не дивно, якщо взяти до уваги наскільки складна конструкція посудомийної машини і як часом нещадно ми її експлуатуємо. Тому настійно рекомендуємо Вам стежити за Вашою помічницею: дотримуватись інструкції з експлуатації, своєчасно використовувати засоби для чищення та профілактики, використовуйте стабілізатор напруги для того, щоб унеможливити поломки електроніки.

Але якщо все ж таки Ви помітили неполадки в роботі Вашої посудомийки – телефонуйте майстру з ремонту посудомийних машин. Посудомийна машина це все ж таки система, і пошкодження або неправильна робота однієї деталі тягне за собою послідовне порушення роботи наступної. Бережіть Вашу техніку, і вона прослужить Вам довго.

Якщо Ви не маєте технічної освіти, а черпаєте інформацію про ремонт з інтернету, краще не намагайтеся “полагодити посудомоку своїми руками”. Це може призвести до наслідків у вигляді витраченого часу, остаточно виведеної з ладу технікою, зайвими матеріальними витратами – довірте ремонт посудомийної машини професіоналам.

Представники нашого Сервісного центру виконають ремонт посудомийної машини будь-якої складності, в найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи. Варіанти поломки, орієнтовну вартість ремонту та час, який він займе, можете дізнатися у майстра, але будьте готові до того, що точний діагноз по телефону Вашій посудомийній машині не зможе поставити навіть найкращий фахівець.

Дзвоніть нам, завжди будемо раді допомогти!

МТС (099)245-82-72

Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!  😉 

Ремонт посудомийних машин вдома в Києві виробляємо у всіх районах: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський.

Обслуговуємо Лівий та Правий берег.

Ремонт посудомийної в ближньому передмісті Києва здійснюємо в радіусі 10 – 15км, виїзд обумовлюється майстром з урахуванням транспортних витрат.