Оставить заявку

Ремонт варочных поверхностей Киев - Сервис на дому

Ремонт электрических варочных поверхностей в Киеве на дому, Вызов мастера по ремонту стеклокерамических варочных панелей.

Ремонт варильної поверхні Київ:

обслуговуємо Правий та Лівий берег. Викликати майстра з ремонту варильної поверхні Ви можете терміново або попередньо в будь-який район міста, у зручний для Вас час. Фахівці з ремонту склокерамічних варильних поверхонь виїжджають додому, проводять діагностику та виконують якісний ремонт максимально оперативно.

Ми ремонтуємо: AEG, Ardo, Ariston, Asko, Beko, Blomberg, Bompani, Bosch, Brandt, Cata, Candy, Dako, De Luxe, Delonghi, Desany, Electrolux, Elenberg, Garland, Gorenje, GE, Greta, Hansa, Hauswirt, Ilve, Indesit, Imperial, Kaiser, Krona, LG, Miele, Nardi, Neff, Nord, Luxel, Pyramida, Kuppersberg, Reinford, Reeson, Restart, Samsung, Siemens, Simfer, Smeg, Teba, Teka, Terim, Vestel, Viking, Whirlpool, Zanussi, Gefest, Електро та інші електричні варильні поверхні.

Ремонт варочной поверхности

Ремонт варильної поверхні вдома

Сучасні варильні панелі представлені у двох варіантах: залежні та незалежні. Незалежна варильна поверхня укомплектована власними кнопками керування функціоналом та може автономно працювати без духовки. Залежна варильна панель, навпаки, працює тільки в парі з духовкою.

На жаль у нашій мережі дуже часто трапляються перепади напруги, тому найчастіше виходять із ладу запобіжники, регулятори та модулі управління. В результаті:

 • варильна панель або зовсім не включається
 • включається, але не працюють всі конфорки
 • не працює розширення (мале, велике коло)
 • немає можливості виставити необхідний режим роботи
 • варильна панель вибиває пакети (відбувається відключення електрики)
 • конфорка працює тільки на максимумі

Незалежно від типу вашої поверхні, наші майстри завжди готові допомогти Вам у ремонті будь-якої складності.

Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє нам упевнено скласти перелік усіх найбільш поширених факторів, які викликають передчасні несправності даної категорії кухонної техніки:

 1. некомпетентне підключення варильної панелі з порушенням норм експлуатації в технічній документації;
 2. механічне пошкодження склокерамічної панелі;
 3. використання в процесі приготування їжі посуду з дном маленького діаметру у співвідношенні з площею робочої конфорки;
 4. попадання вологи на розпечені нагрівальні елементи;
 5. використання посуду з деформованим дном;
 6. зневага та порушення правил електробезпеки;
 7. неправильний догляд за варильною панеллю, недотримання розпоряджень виробника.

Виклик майстра з ремонту варильної панелі додому: (099)245-82-72(068)506-13-44, (093)601-38-66