Оставить заявку

Ремонт холодильников Miele (Миле) Киев - РемТехника

Качественный ремонт холодильников Miele в Киеве на дому. Основные неисправности. Консультация и вызов мастера по ремонту.

Якісний, оперативний ремонт холодильників Miele (Міле) у Києві вдомаРемонт холодильників Miele (Мілі) Київ

Холодильники німецької торгової марки Miele – елітна побутова техніка ПРЕМІУМ-КЛАСУ. Інноваційні ідеї, висока якість, яскравий дизайн і великий модельний ряд на будь-який смак саме цим компанія завоювала довіру своїх споживачів. Ще однією дуже важливою відмінністю техніки Miele є економічність: добре продумані технології значно знижують витрату електроенергії, що важливо в наш час.

Звернень із проханням провести ремонт холодильників Miele вдома зустрічаються дуже рідко, оскільки експлуатаційний ресурс холодильних агрегатів Miele у порівнянні з іншими бюджетними моделями значно вищий;

На жаль, навіть при зразковій надійності обладнання даного бренду також має свої слабкі місця:

    • некоректна робота електронних схем;
    • замикання та збій роботи температурного датчика холодильної камери;
  • вихід з ладу мотора-компресора, часто зустрічається в літній період.

У разі будь-якої несправності, майстри Сервісної служби РемТехніка на місці проведуть повну діагностику холодильника Мілі, всіх його систем, використовуючи при цьому призначене для цього професійне обладнання. І вже залежно від того яка несправність у Вашого холодильника усувається сам дефект, або відбувається заміна деталі, що вийшла з ладу.

На жаль, наші майстри з ремонту холодильників Miele стикаються з тим, що в Україні просто немає потрібних запчастин цього виробника, а так як наш Сервіс використовує тільки оригінали, то доводиться працювати “на замовлення”. 

Основні несправності холодильників MIELE

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Miele у Києві
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість ремонту холодильника Miele</span >
Наповнення холодильника фреономвід 900 грн.
Почати заміну реле захистувід 850 грн.
Замініть термостатвід 950 грн.
Заміна нагрівача випарникавід 950 грн.
Очистити дренажну системувід 850 грн.
Замініть пломбувід 750 грн
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (охолодження електронної плати)від 1850 грн.
Заміна компресорасобака. (4200-4500 грн. з компресором)
Петлі для дверей холодильникавід 700 грн.
Усунення витоку Creonвід 1800 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Miele (Мілі) Київ

Виконуємо ремонт холодильників Miele та морозильних камер у всіх районах Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) ), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка ), ближнє передмістя(Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

 

РемТехніка