Оставить заявку

Ремонт холодильников Киев - Сервис на дому "РемТехника"

Ремонт холодильников Киев на дому. Консультация, мастер по ремонту холодильника на дом правый, левый берег в Киеве: ☎️ (068) 506-1344

Ремонт холодильників Київ вдома – послуга нашого Сервісу, яка користується особливою популярністю серед наших Замовників. Вам не знадобиться майстерня, терміновий ремонт холодильника з гарантією у Києві та передмісті буде виконано якісно та оперативно. 

Виїзд майстра з ремонту холодильника за вашою адресою терміновий або попередній: (068)506-13-44.  Проводимо обслуговування та ремонт холодильників у Києві на Лівому та Правому березі без вихідних.

ремонт холодильників Київ на дому 

Майстер з ремонту холодильників Київ виїжджає максимально укомплектований для того, щоб швидко та якісно полагодити холодильник вдома. Діагностика несправності холодильника коштує 300грн., здійснюється на місці та у разі ремонту безкоштовна.

Сервіс РемТехніка обслуговує холодильники торгових марок: AEGArdoHotpoint-Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Frigidaire, Gorenje, HansaIndesit, LGLiebherr, MieleSamsung, SnaigeStinol, SharpSiemens, ToshibaWhirlpool, Vestfrost, Kaiser, Küppersbusch, ZanussiAtlant, Норд, Vestel, Gaggenau, GoldStar, Desmon, General Electric, Ilve, Minsk, Mitsubishi, Nardi, National, Neff, Panasonic, Pozis, Polair, Privileg, Rosenlew, Smeg, Supra, Swizer, Teka, White, Fagor, Philips, Haier, Hitachi, Shivaki, Exqvisit и других брендов.

Для виклику майстра та консультації щодоймовірної несправності холодильника телефонуйте: (099)245-82-72, (068)506-13-44

  • Лінійний ремонт холодильника в Києві і передмісті полягає у визначенні несправного вузла і заміні деталей, що вийшли з ладу які, як правило, є з собою у майстра.Такий ремонт займає менше часу, ніж капітальний і коштує дешевше. Сюди відноситься заміна термостата, датчиків температури, вентиляторів, реле, запобіжників, ТЕН. Якщо Вам необхідний ремонт холодильника недорого, скажіть про це – Вам запропонують дешевшу, якісну деталь замість оригінальної комплектуючої. Але якщо фінансові можливості дозволяють, ми рекомендуємо встановлення оригіналу від виробника або комплектуючі європейського виробництва. Тільки так можна надати гарантію на стабільну роботу техніки.
  • Капітальний ремонт холодильника (Київ і передмістя) пов’язаний з несправностями компресора, конденсатора, випарника, розгерметизацією охолоджувальної системи, витоком фреону.Для нього знадобиться більше часу та спеціальне обладнання для усунення несправності вдома: вакуумний насос, пальник, манометричний колектор, ваги. Такий ремонт холодильника може включати усунення витоку фреону або засмічення фільтра та капіляра: паяння мідних трубок, алюмінієвого випарника, промивання системи, створення вакууму в охолоджувальному обсязі та повторне заправлення холодоагентом необхідної марки. Заміна компресора холодильника знадобиться лише при підтвердженні його несправності. Якщо холодильник не вмикається, стартує та “відлужує” через 3 – 5 секунд, гуде, але не холодить або працює без зупинки – викликайте майстра для діагностики компресора. Ми виробляємо також заміну та відновлення випарника та конденсатора (ціна обумовлюється з майстром). У місті Київ ремонт холодильника з капітальними поломками коштуватиме 950 гривень. В усіх вищезазначених випадках потрібна заміна фільтра осушувача та заправка фреоном.
  • Ремонт холодильників no frost в Києві на дому найчастіше полягає в ремонті системи автоматичного розморожування, вентиляції, дренажу, рідше потрібно заправка фреоном, заміна компресора. У холодильниках системи “no frost” часто трапляється, що після відключення та розморожування холодильний агрегат деякий час працює чудово, але через кілька днів: холодильна камера не охолоджує, морозилка при цьому якийсь проміжок часу морозить добре.Ще одним поширеним симптомом “no frost” є робота компресора та вентиляторів до планового відключення, але потім двигун сам не вмикається і господареві доводиться«перезавантажувати» агрегат, виймаючи вилку з розетки. І так по колу знову до вимкнення. Якщо таке відбувається, електромеханік нашого Сервісу перевіряє систему розморожування: датчик випарника морозильної камери, термозапобіжник, дефрост-таймер, електронагрівач, вентилятори обдування обох камер, заслінку між камерами (якщо є). При виході з ладу однієї з цих деталей, порушується подача та циркуляція холодного повітря та нормальне функціонування агрегату. Візуально Ви самі, швидше за все, не зможете визначити зламану деталь, тому найкращим виходом у цій ситуації є дзвінок до Сервісу та виклик майстра з ремонту холодильників. (068)506-13-44
  • Ремонт холодильників side-by-side ще складніше і ми не рекомендуємо намагатися проводити його “своїми руками”.Складність ремонту холодильників “сайд-бай-сайд” полягає в наявності додаткових датчиків, заслінок, часом наявністю кількох випарників, клапанів та відповідно електронного модуля, який керує всіма функціями, а в деяких випадках реагує навіть на температуру навколишнього повітря. Якщо навіть Ви і “начерпали знання” з інтернету, все ж таки краще не ризикувати і не намагатися усунути несправність самому. Будь-яке некомпетентне втручання, як правило, тягне за собою ще більші проблеми та витрати. Довірте Вашу побутову техніку професіоналам Сервісу, викликайте кваліфікованого майстра з ремонту холодильника “side-by-side”.
  • Ремонт вбудованих холодильників вимагає більше часу, тому що для проведення діагностики несправності потрібне розбирання та демонтаж (вартість обговорюється з майстром). Незалежно від марки, найчастіше зустрічаються поломки датчиків температури, неправильне перемикання клапанів подачі холодоагенту по черзі до камер, нерідко витік фреону, поломка компресора.У вбудованої техніки всіх марок нерідко страждають завіси (петлі) дверей, просто не витримуючи додаткової маси фасаду кухні. Але будь-яка поломка усувна – ми готові провести в Києві ремонт вбудованого холодильника з гарантією, адже купівля нового пов’язана з проблемами підбору за габаритами спроектованої кухні. Викликайте наших спеціалістів, будемо раді допомогти!
  • Технічне обслуговування холодильників на домуВиготовляється спеціалістом для правильної, стабільної роботи холодильного агрегату без заміни запчастин. Це може бути чистка дренажної системи, дезінфекція,усунення вібрації та шуму,технічне обслуговування моторної секції, чищення конденсатора чи лотка для зливу конденсату та інші роботи. Вчасно проведене обслуговування продовжить термін служби вашого помічника. Спеціаліст протестує всі частини Вашого агрегату,знизить навантаження на двигун,відрегулює, дасть корисні рекомендації щодо експлуатації. НЕ ВАРТО ПЛУТАТИ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ З ДІАГНОСТИКОЮ.

Ремонт електронного модуля (плати) холодильника проводиться в майстерні. Для цього електромеханік знімає модуль для діагностики в Сервісі, він підключається на спеціальний стенд, перевіряються всі електронні компоненти, продзвонюються доріжки та здійснюються необхідні дії. Самостійно зняті плати обслуговування не приймаються. Якщо наш майстер виїжджає додому, він обов’язково тестує всі датчики (саме вони зчитують температурний режим та передають сигнал на плату) та перевіряє контакти та з’єднання в динаміці. Відновлення, ремонт плати холодильника у майстерні зазвичай виконується за 2 робочі дні.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Київ та передмістя (без урахування вартості запчастин).

СервісЦіна, грн.
Діагностикабезкоштовно (у разі ремонту)
Діагностика, інструкція250 – 300 (у разі відмови або невигідності)
Наповнення фреономз 850
Заміна пускового, захисного релез 550
Замініть термостатіз 650
Замініть випарник нагрівачаз 750
Очищення дренажної системивід 550 крапельне, від 750 no frost, поруч
Замініть гумовий ущільнювачз 550
Встановлення нового випарникадороговірна
Ремонт модуля керування (platy) з 1250
Заміна компресора3500-3900 (технологія відповідності, з поршневим компресором)
Перевес дверіз 550
Усунути витік фреонудоговірна, залежить від місця мікротріщини
Видалення засмічення капілярної трубкидоговірна (в залежності від складності: чищення чи заміна)

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-1203

Наш Сервіс виконує якісний ремонт холодильників у Києві на Правому березі:

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка), Оболонський (Оболонь, Мінський масив, Петрівка), Печерський (Центр, Печерськ, Липки), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Втішний, Караваєві дачі), Шевченківський райони (Центр, Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка , Татарка).

На Лівому березі обслуговуємо холодильники в наступних районах:

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі) , Деснянський (Троєщина, Лісовий масив, Биківня), Дніпровський райони (Дарниця , Березняки, Русанівка, Воскресенка, Дарницька (Ленінградська)площа, Соцмісто)

Ремонт холодильників у передмісті Києва здійснюється в радіусі 10 км від КП, виїзд обговорюється з майстром з обліком транспортних витрат.

Гарантія на ремонт холодильника становить 1-12 місяців, вказується майстром у гарантійному документі (талоні, квитанції, акті ), поширюється безпосередньо на виконану роботу і встановлені запчастини (вказується разом із прізвищем виконав лагодження електромеханіка). Гарантія діє за умови дотримання Вами інструкцій з експлуатації виробника та наявності стабілізатора напруги на холодильник. Майстер видає гарантійний талон після того, як все готове до експлуатації.

Також Ви можете самостійно зосередитися на  цінам на послуги ремонту холодильників у Києві, поглянувши  сторінку несправностей та поломок.

Після виконання роботи, Ви маєте можливість оплатити вартість ремонту холодильника на картку ПриватБанку.