Оставить заявку

Ремонт холодильников Норд Киев - Сервис на дому

Качественный ремонт холодильников Норд в Киеве на дому. Описание неисправностей, цены на ремонт, вызов мастера по ремонту холодильника Nord.

Ремонт холодильников Норд (Nord) у Києві вдома

Ремонт холодильників Норд (Nord) Київ

 

 

Ремонт холодильників Норд (Nord) Київ

 

Ремонт холодильників Норд (Київ) завжди починається з визначення причини, що викликала неправильну роботу холодильника. Холодильники Nord вимагають ремонту через 8-12 років експлуатації, що говорить про досить хорошу якість. Найчастіше в старих холодильниках зустрічається засмічення фільтра або капілярної трубки, витік фреону, рідше заміни вимагає компресор, заміна термостата та реле теж зустрічається досить часто.

Торгова марка Nord один із найбільших виробників побутової техніки на території країн СНД та у Східній Європі.

Якщо розглядати модельний ряд холодильників, то варто відзначити, що виробництво зробило акцент на виробництво агрегатів, що окремо стоять, з верхнім або нижнім розташуванням морозильної камери. Існує кілька серій – різні за дизайном та місткістю, з різною ціновою політикою. Однак їх усіх поєднує одна дуже важлива особливість – мінімальний рівень шумового фону. Також варто відзначити їхню пристосованість до “екстремальної” напруги в електромережі.

Рекомендуємо Вам дотримуватись наших порад з експлуатації холодильників цієї торгової марки, тоді ви зможете уникнути всіляких поломок і вам не знадобиться позаплановий ремонт вашого холодильника Nord.

  1. далеко від обігрівальних пристроїв. Також холодильник необхідно встановлювати в вертикальному положенні, без нахилів, це забезпечить необхідну герметичність при закриванні дверцят.
  2. бажано використовувати додатковий стабілізатор, він ефективно мінімізує наслідки різких перепадів напруги.
  3. Ні в якому разі не включайте разом з холодильником одночасно в одну розетку кілька потужних побутових приладів.
  4. виробника у технічній документації.

Попереджаємо!! Морозильна камера холодильника має дуже тонкі алюмінієві стінки, найменше “колупання” і Ви отримуєте “дірку в морозилці” та дорогий капітальний ремонт всього холодильника. При розморожуванні холодильника просто вийміть продукти та залиште його відкритим (попередньо відключивши від мережі).

На жаль, навіть якщо дотримуватися всіх вищезгаданих правил, з довгими роками експлуатації, можливі ситуації виходу з експлуатації тих чи інших деталей. Якщо ви помітили тривожні симптоми в роботі вашого Норду – гучні звуки, перестав морозити чи охолоджувати, чи ви побачили протікання – не відкладайте його ремонт! Адже найнепомітніша і незначна, на перший погляд, несправність може перетворитися на дуже серйозну поломку. Щоб цього не сталося, дзвоніть у Сервісний центр “РемТехніка”! І ми в найкоротший термін відновимо повноцінну роботу вашого холодильника.

Наша сервісна майстерня може запропонувати вам такі варіанти кваліфікованого ремонту холодильників Nord:

  • заміна датчиків, термостатів, вентиляторів, випарника, конденсатора та ін. .
  • заміна мотор-компресора
  • відновлення функцій системи відтавання;
  • усунення витоку фреону, засмічення капіляра
  • заправка системи фреоном;
  • усунення несправностей контуру;

Весь спектр послуг з ремонту холодильників Nord ми починаємо з покрокової професійної діагностики, яка дозволяє виявити несправність, визначити прийнятну вартість всіх ремонтних робіт, і прямо у вас вдома дати вашому холодильнику другий шанс! 

Основні несправності холодильників NORD

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, із ПЗР, мотор-компресором.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Норд
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість
Заправка холодильника фреономвід 600
Заміна реле пускозахисноговід 550
Заміна термостатавід 550
Заміна ТЕНу випарникавід 450
Чистка дренажної системивід 350-600
Заміна ущільнювачавід 450
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)дог.
Заміна компресорадог. (3000-3600 грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 400
Усунення витоку фреонувід  800
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж200 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та морозильних камер Норд у Києві та передмісті:

 

Ремонт холодильників Норд (Nord) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер у всіх районах Києва:  

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), < strong>Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…)

 

РемТехніка