Оставить заявку

Основні несправності холодильників, їх можливі причини

Несправність побутової техніки це завжди неприємно, поломка холодильника або морозильної камери. неприємно подвійно (особливо в літній період), тому що тягне за собою псування продуктів харчування та дискомфорт. Отримати консультацію або викликати майстра додому у Києві Ви можете за тел. (068)506-1344 з 8:00 до 20:00.

Несправності, поломки холодильника

 

СимптомиМожливі несправності холодильника
Холодильник не вмикається (світло всередині горить)Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера не охолоджуєПроблеми системи відтайки, вентиляторів обдування або датчиків у холодильниках «no frost». Несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник двокомпресорний. Несправний модуль керування або електромагнітний клапан (якщо охлад. система з клапаном перемикання)
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильній камері)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата, порушена робота заслінки між камерами.
Холодильник не вимикаєтьсяНесправність термостата, поломка температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікає (тече, підтікає) Засор дренажної системи, неправильна робота системи автоматичного розморожування та вентиляції, несправний лоток конденсату< /span>
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить) Несправність розетки, шнура живлення, електропроводки, блока живлення або модуля (плати) холодильника
Холодильник харчує, подає звуковий сигнал

 

 

 

Свідчить про підвищення температури однієї або обох камер. Несправності описані вище. Вихід з ладу датчика дверей (геркона), знижена напруга в мережі, безліч різних поломок, про які модуль управління повідомляє за допомогою коду несправності.
Гучно гуде або шумить

 

 

Несправність компресора або вентиляторів обдування (в «no frost»), може деренчати підвіска компресора, посуд чи інші компоненти від вібрації під час роботи (вібрації не повинно бути).

Хочемо зазначити, що точну причину несправності холодильника може встановити лише кваліфікований майстер (електромеханік холодильного обладнання) після діагностики холодильника.

Не відкладайте ремонт Вашого холодильника “на потім” – пам’ятайте будь-який холодильний агрегат це система, в якій одна незначна поломка може спричинити серйознішу несправність. Заощаджуйте час та гроші: викликайте майстра з ремонту холодильників, як тільки Ви помітили некоректну роботу Вашого холодильника чи морозильної камери. Переглянути орієнтовну вартість ремонту можете на сторінці ціни на ремонт холодильників Київ 

Консультація безкоштовно за тел: (099)245-8272 або замовте зворотний дзвінок!

Прочитати більше на стор. “Ремонт та обслуговування холодильників”