Оставить заявку

Заправка холодильника фреоном Киев - Устранение утечки

Заправка холодильника фреоном в Киеве, устранение утечки, засоров фильтра и капилляра, цена на заправку хладагентом, вызов мастера.

Заправка холодильника фреоном, усунення витоків і засмічень, заміна фреону в холодильнику: Київ, передмістя

“Закачати фреон” або “заправити фреоном” при нормальному ремонті не підходить, адже якщо фреона не вистачає – значить він кудись подівся або не проходить по системі  належним чином. Майстер з ремонту холодильників повинен знайти місце витоку, пропаяти або замінити цю ділянку або усунути засмічення і тільки потім заправити холодоагент у відремонтовану охолоджувальну систему.

Замена компрессора холодильника, заправка фреоном

“Долити фреон” це не означає відкрити краник і холодоагент сам потрапить куди належить. Поки Ваш агрегат працював з розгерметизованою системою, він вже “потягнув” мінімум вологу, що неприпустимо. У будь-якому випадку при заправці фреоном, після усунення витоку, мідна трубка розкривається ззаду біля компресора, туди впаюється спеціальний клапан, через який потім майстер заправляє фреон.Система промивається спеціальним засобом, у ній створюється вакуум (вакуумний насос працює в середньому хвилин 50), змінюється фільтр – це теж робота з пальником (пайка, міні зварювання хто як називає ) Все це потрібно зробити послідовно, на совість, цей ремонт вимагає спеціального обладнання: пальника, вакуумного насоса, певних професійних навичок. 

Скільки коштує заправити холодильник фреоном у Києві?

Собівартість холодоагентів, кисню, пропану, азоту, МАФ, фільтрів, клапана, інших витратних матеріалів, необхідних для цієї процедури, дійсно невелика, але сам процес досить трудомісткий. та шкідливий. При нагріванні фреону вище 250°C відбувається утворення сполук 3-4 класу небезпеки. Ось так працюють майстри, роблячи ремонт холодильника вдома. Те саме відбувається при усуненні витоку та заправці холодильного обладнання: промислових та торгових холодильників, морозилок тільки у великих обсягах.

Варто відзначити, що витік фреону в різних холодильниках може відбуватися абсолютно в різних місцях: по контуру обігріву морозильної камери, випарнику, в запіненій частині холодильника, в районі конденсатора, в місцях з’єднань міді і алюмінію і не тільки. Відповідно складність ремонту та його вартість теж різна.

заправка холодильника фреоном

Найменування робітВартість
Дозаправка холодильника (без усунення течі, за наявності клапана)від 650 
Заправка холодильника (з усуненням витоку на доступній ділянці або за контуром)</td >від 1300 
Усунення засмічення капілярної трубки з промиванням та заправкою системи охолодження)від 1400
Установка випарника (з випарником, заміною мідної труби, заправка хладоном)</td >2500-3300
Установка конденсатора (з решіткою теплообміну, заправка фреоном)від 1850
Пайка отвору в морозильній камері, чищення, заправка.від 1600

Окрім випадків витоку, заправка холодильника проводиться при засміці холодильної системи та заміні компресора. Засор трапляється частіше в холодильниках, що працюють на холодоагенті R134a, пробку утворює синтетичне компресорне масло при тривалій роботі двигуна. Зустрічається засмічення фільтра-осушувача (здійснюється заміна фільтра і відповідно перезаправлення холодильника фреоном). Засор капілярної трубки усувається шляхом “продавлювання” – створення підвищеного тиску (до 150 bar), при якому пробка виходить і відновлюється повноцінна циркуляція фреону, або заміною капілярної трубки цілком.

Дуже важливо щоб усі роботи з капітального ремонту Вашого холодильника або морозильної камери проводилися кваліфікованим спеціалістом, який має освіту та досвід такого роду ремонтів. Ми готові забезпечити якісний ремонт холодильника в Києві та передмісті, наші фахівці використовують лише сертифіковані витратні матеріали, неухильно дотримуються технології.

Наш Сервіс здійснює заправку фреоном різних марок. не тільки побутових холодильників, але практично будь-якого холодильного обладнання у будь-яких обсягах на місці (виїзд спеціалістів).

Телефонуйте: (099)245-8272, (068)506-1344.