Оставить заявку

Ремонт холодильников Bosch Киев - Сервис Bosch на дому

Качественный ремонт холодильников Bosch (Киев) на дому. Неисправности холодильников Bosch, вызов мастера по ремонту холодильника Бош.

Якісний ремонт холодильників Bosch (Бош) у Києві вдома

Обслуговування холодильників Bosch

Ремонт холодильників Bosch (Бош) Київ

 

                                                   

Ремонт холодильників Bosch (Бош) Київ

 

Ремонт холодильників Bosch найчастіше є заміну комплектуючих, відновлення або заміну електронного модуля управління. Так як холодильна система дуже надійна, компресори теж дуже рідко виходять із ладу.

Ремонт холодильників Bosch проводиться тільки кваліфікованими майстрами , може виконуватися терміново та за попереднім записом. Наші спеціалісти добре знають тонкощі роботи з цією гідною технікою. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, суворо дотримуємося технології ремонтних робіт.

Холодильники BOSCH взяли на себе левову частку всіх позитивних відгуків споживачів, які виділяють їх елегантний дизайн та сучасні технологічні дані.

Нікого не хочемо образити, але статистика говорить про те, що холодильники Bosch російської та турецької збірки частіше вимагають ремонту і страждають витоком фреону в місцях з’єднання (“на лорингах” ).
Холодильники торгової марки БОШ вважаються одними з найбільш невибагливих в експлуатації та обслуговуванні. Німецькому виробнику вдалося пристосувати свої холодильні агрегати до всіляких несподіванок, ймовірних перепадів в електромережі (модулі управління мають захисний компонент і при стрибку напруги плата залишається “живою”) та необдуманим механічним впливам з боку людини.

Не дивлячись на надійність і якісність продукту, періодично можуть виникати поломки в роботі холодильника. . Наші майстри зафіксували поломки, які найчастіше можна зустріти:

  1. Витік холодоагенту по контуру обігріву, випарнику, в запіненій частині холодильника, через що перестає охолоджувати спочатку холодильна камера, і, як наслідок, збільшується навантаження на компресор, який перегріваючись може вийти з ладу.
  2. У холодильниках Бош часто виходять з ладу температурні датчики та сенсори, що призводить до некоректної роботи холодильника або повної його зупинки. Адже саме вони зчитують інформацію про стан реальної температури в камерах і передають її на електронний модуль керування, а він, у свою чергу, дає команду на запуск компресора, вентиляторів або системи відтайки.
  3. У холодильниках з панеллю індикації, розташованої на дверях холодильника Bosch при постійному відкриванні та закриванні дверей холодильника часто зношується так званий шлейф, що з’єднує панель індикації та центральний модуль, тому холодильник “починає жити своїм життям”.

Всі проблеми з вашим холодильником можуть усунути співробітники Сервісного центру “РемТехніка” . При ремонті холодильників Bosch у Києві ми використовуємо виключно якісні та оригінальні запасні частини та деталі від виробника Bosch. Наша майстерня здійснює ремонт холодильників Bosch у Києві вже багато років, ми знаємо як усунути поломку оперативно та якісно.

Більше інформації про ремонт холодильників у Києві вдома

У двох компресорних холодильниках Bosch спостерігається некоректність при одночасної роботі морозильної та холодильної камер – так званий “конфлікт компресорів” Якщо працює один компресор, то другий не може включитися. Виною цього є електронний модуль управління (плата). Наші електронники усунуть цю несправність без заміни на новий дорогий модуль управління.

Якщо Ви помітили неполадки в роботі холодильника, викликайте майстра з ремонту холодильників Bosch додому:(099)245-8272, (068)506-1344, (063)546-12-03. Вкажіть, що Ви бачите “неправильного” в роботі Вашого холодильника та призначте зручний для Вас час діагностики.

*час візиту та термін виконання ремонту, а також вартість робіт та комплектуючих, гарантію на деталі та роботу Ви можете обговорити з майстром під час діагностики.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Bosch з викликом майстра додому в Києві.
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменЦіна, грн.
Наповнення холодильника фреоном</td >з 850
Почати заміну реле захистуз 550
Замініть термостат, датчик</td >650-1500
Заміна нагрівача випарниказ 750
Очистити дренажну системувід 650-1250
Замінити герметикз 650
Заміна випарниказа домовленістю
Ремонт модуля керування (електронна плата охолодження)</span > з 1250
Заміна компресорасобака. (4300-4700 з компресором)
Перевесні дверцята холодильника</td >з 550
Усунення витоку Creonз 800
Виправте забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ , АБО ВКАЖІТЬ СВІЙ НОМЕР МОБІЛЬНОГО (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДВОЛИМО НА ПЕРЕЧІ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Виробляємо ремонт холодильників та морозильних камер Бош у всіх районах Києва: Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка), Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпро , Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, , Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка Bosch працювала довго та стабільно!

РемТехніка