Оставить заявку

Ремонт холодильников Атлант Киев - Сервис Atlant на дому

Качественный ремонт холодильников и морозильных камер Атлант в Киеве. Неисправности холодильников Атлант. Вызов мастера на дом.

Ремонт холодильників Атлант у Києві на дому

Ремонт холодильників Atlant (Атлант) Київ

 

 

Ремонт холодильників Atlant (Атлант) Київ

 

 

Ремонт холодильників Атлант Київ (передмістя) в основному полягає в заміні деталей, що вийшли з ладу, оскільки охолоджувальна система Atlant дуже надійна. (Виток фреону зустрічається дуже рідко і як правило утворюється внаслідок механічних пошкоджень при неправильному транспортуванні або розморожуванні). Ремонт холодильника Атлант має проводитися досвідченим кваліфікованим майстром, що починається з діагностики несправності. Діагностика холодильника Atlant у нас коштує 300 грн. та при подальшому ремонті холодильника нашим фахівцем проводиться безкоштовно. Консультація щодо ремонту холодильника Atlant у Києві: (099)245-82-72

Холодильники Атлант – це білоруський гарант якості та довговічності. Ця торгова марка нічим не поступається за високою якістю подібним європейським моделям. У виробництві мінських холодильників використовуються сучасні інноваційні технології, надміцна фурнітура, в них застосовуються холодоагенти, які є повністю безпечними для вашого здоров’я. Ще одна перевага про яку варто нагадати це їхня практично безшумна робота.

Але на жаль, навіть такі довговічні пристрої іноді можуть вимагати ремонту.

З основних чинників поломки холодильників Атлант можна назвати недотримання вимог умов експлуатації, заводські недоліки, які виявляються вже у післягарантійний період.

Також можливі такі причини:

  • вихід з ладу модуля управління та температурних датчиків (у нових моделях);
  • пошкодження одного з вузлів, при механічному впливі, транспортуванні. Також важлива правильна установка пристрою, щоб уникнути сильних вібрацій у процесі роботи;
  • коротке замикання або часті перепади напруги в електричній мережі.
  • розгерметизація охолоджувальної системи;
  • засор фільтра та капілярної трубки у старих моделях холодильників

Як дізнатися, що вашому холодильнику Атлант (Atlant) терміново потрібен ремонт?

  • Ви помітили, що температура в морозильній або холодильній камері недостатньо низька;
  • Вас насторожує незвичний шум роботи холодильника (можлива проблема роботи мотор- компресора, попадання повітря в охолоджувальну систему);
  • Поява іскор внизу біля компресора при включенні холодильника в мережу;< /span>
  • Ви побачили в морозильній або холодильній камері «снігову шубу»

Якщо раптом Вам необхідна допомога фахівця, всі майстри Сервісного центру “РемТехніка” з величезним досвідом роботи, безпомилково та швидко виявлять причину поломки Вашого холодильника та зроблять якісний недорогий ремонт холодильника Атлант вдома у зручний для Вас час !

Детально Ви можете подивитись: основні несправності холодильників

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання,ремонту холодильника / морозильної камери Атлант гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Atlant в Києві вдома
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість
Заправка холодильника фреономвід 650 грн.
Заміна реле пускозахисноговід 550 грн.
Заміна термостатавід 650 грн.
Заміна ТЕНу випарникавід 650 грн.
Чистка дренажної системивід 550 грн. -1100грн.
Заміна ущільнювачавід 550 грн.
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 850 грн.
Заміна компресорадог. (4000-4500грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 450 грн.
Усунення витоку фреонувід  850 грн.
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж3000 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та морозильних камер Атлант.

Наші майстри знаходяться в кожному районі Києва: на Лівому та Правому березі, у передмісті, тому дуже оперативно виїдуть до Вас додому та зроблять якісний ремонт холодильника чи морозильної камери у найкоротші терміни.

Вам необхідний ремонт холодильника або морозильної камери Атлант у Вашому районі? Телефонуйте нам! Гарантуємо якісний ремонт та обслуговування в наступних районах:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Центр, КПІ, Сирець, Нивки, Шулявка , Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород…)

РемТехніка