Оставить заявку

Ремонт холодильников Snaige Киев - сервис "РемТехника"

Ремонт холодильников Snaige в Киеве на дому. Неисправности, цены на ремонт холодильников Снайге. Вызов мастера по ремонту, консультация по телефону.

Ремонт холодильників Snaige у Києві вдома

Ремонт холодильників Snaige (Снайге) Київ

 

Ремонт холодильників Snaige (Снайге) Київ

 

Ремонт холодильника Snaige зазвичай починається з діагностики несправності. Литовський товарний бренд Snaige – широковідомий виробник побутової техніки на вітчизняному ринку та за його межами. Особливої популярності набули холодильники цієї марки, які здатні працювати 8-10 років, не вимагаючи ремонту.

Під час експлуатації холодильника Снайге, можливі незначні поломки, які легко усунути за допомогою виклику майстра додому. Багато хто намагається самостійно усунути поломку, але такий підхід дещо небезпечний і може спричинити остаточний вихід з ладу агрегату. Куди безпечніше скористатися послугами наших фахівців, ми проведемо професійну діагностику та ремонт холодильника Snaige у Києві, при цьому гарантуємо результат.

Найбільш поширені поломки в холодильниках Snaige:

  • Виходить з робочого ладу термостат. Ознаки: не вмикається двигун, не регулюється температура в холодильній камері, не вимикається холодильник. У цьому випадку потрібно замінити термостат.
  • Перегорів компресор. Ознаки: систематичне включення та включення вашого холодильника з невеликим інтервалом у часі (10-15 сек.) та клацанням пускозахисного реле.
  • Витік фреону. Ознаки: підвищення температури спочатку в холодильній камері, намерзання снігової “шуби” на задній стінці холодильника, холодильник постійно працює, не вимикається. Це відбувається через порушення герметичності системи.
  • Деформація гуми. Причина: гума постаріла, стала жорсткою і щільно не прилягає до корпусу, або з неакуратності пошкодилася. Потрібна її термінова заміна, так як тепле повітря, потрапляючи в одну з камер, нагріває морозильну або холодильну камеру і змушує компресор працювати довше за належний час. Двигун перегрівається, відбувається передчасне зношування і як наслідок його вихід з ладу і подальший дорогий ремонт холодильника Snaige.
  • Поява води в холодильній камері. Причина: засмічення дренажної системи.

Всі фахівці Сервісного Центру РемТехніка мають необхідні теоретичні знання, практичні навички усунення всіляких неполадок, що дозволить точно діагностувати що саме працює не так: чи достатня кількість холодоагенту у конкретної моделі, замість згорілого мотора підібрати аналоговий і недорогий компресор, пропаяти в електронних плат , замінити компоненти, що перегоріли. Загалом, в більшості випадків є присутнім елемент технічної творчості, яка дозволяє замовнику економити на ремонті всіляких поломок холодильників Snaige.

Ми завжди докладаємо максимум зусиль, щоб провести ремонт холодильників Snaige з мінімальними витратами для клієнта. Ми практикуємо професійний ремонт холодильників Снайге, наші майстри незмінно радують усіх клієнтів ефективністю в ремонті, лояльною вартістю та високою оперативністю.

 Основні неисправності холодильників SNAIGE

СимптомиЙмовірна несправність холодильника Snaige
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.

 

Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчуєЦе свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих для ремонту холодильника або морозильної камери Snaige, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника або морозильної камери Snaige у Києві
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість
Наповнення холодильника фреономвід 800 грн.
Почати заміну реле захистувід 750 грн.
Замініть термостатвід 850 грн.
Заміна нагрівача випарникавід 950 грн.
Очищення дренажної системивід 750 грн.
Замініть пломбувід 650 грн.
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (електронна плата охолодження)від 1750 грн.
Заміна компресорасобака. (4000-4600 грн. з компресором)
Перевесь двери холодильникавід 500 грн.
Усунення витоків фреонувід 800 грн.
Виправте забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Snaige (Снайге) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер Snaige у Києві на Правому та Лівому березі:  

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), < strong>Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…)

 

РемТехніка