Оставить заявку

Ремонт холодильников Ardo (Ардо) Киев - Сервис Ardo на дому

Качественный ремонт холодильников Ardo в Киеве на дому. Оперативный выезд мастера по ремонту холодильников Ardo. Гарантия на работу ☎ (099)245-8272

Ремонт холодильників Ardo (Ардо) Київ

 

 

 

Ремонт холодильників Ardo (Ардо) Київ

 

Ремонт холодильників Ardo в Києві проводиться нашими кваліфікованими майстрами із застосуванням професійного обладнання якісних запчастин та витратних матеріалів. На всі виконані нами роботи, а також, якщо проводилася заміна деталей, ми надаємо гарантію встановленого зразка. Професійні майстри нашого сервісного центру проводять діагностику та обслуговування вдома, у зручний для Вас час, що є запорукою для якісного та швидкого ремонту холодильників Ардо в Києві і суттєво економить ваші гроші та час.

Бренд Ardo – італійська торгова марка одного з найкращих та найбільших виробників побутової техніки у Європі.

тому холодильники Ardo практично не вимагають ремонту перших 5-8 років експлуатації.

Холодильники Ардо створені для тих, хто цінує відмінну якість за адекватною вартістю. Вибравши його для своєї кухні, жодна господиня не відчує незручностей у використанні, і завдяки сучасному дизайнерському рішенню впишеться в будь-який сучасний інтер’єр.

Поломки техніки Ardo це швидше виняток із правил! і чим швидше вам усунуть несправність, тим вищі шанси, що ваш холодильник буде вам ще дуже довго.

Не дивлячись на строгу перевірку всіх виробів перед продажем, будь-яка побутова техніка схильна поломок у процесі експлуатації.

Виходячи з нашого досвіду ремонту холодильників Ардо , ми хочемо звернути Вашу увагу на такі можливі поломки, які властиві техніці цієї торгової марки:

  • Холодильник не виходить увімкнути, він відразу відключається. Це говорить про те, що вийшли з ладу або пуско-захисне реле, або компресор;
  • Температура в камері холодильника перевищує допустиму норму, занадто тепло. Відбувся витік фреону або частковий засмічення капілярної трубки та фільтра-осушувача;
  • Можна відзначити вихід з ладу двигуна (компресора ) – найчастіше це наслідки додаткового навантаження, яке створюють зношені ущільнювачі або мікровитік фреону.

 (099)245-82-72 , (068)506-13-44 , (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання ARDO:

Виробляємо ремонт холодильників, морозильних камер Ardo (Ардо) у всіх районах Києва (електромеханіки холодильного обладнання знаходяться та виробляють ремонт кожен у своєму районі, тому виїзд здійснюється в найкоротший час: Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка) ),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори ), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Кар аваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

Майстри з ремонту холодильників мають у наявності всі необхідні інструменти, обладнання та витратні матеріали для виконання ремонту при Вашому бажанні відразу після діагностики.

РемТехніка