Оставить заявку

Ремонт холодильников Daewoo Киев - Сервис Daewoo на дому

Качественный ремонт холодильников Daewoo на дому. Бесплатная консультация и вызов мастера по ремонту холодильника по тел.: (068)506-1344.

Обслуговування та ремонт холодильників Daewoo у Києві вдома
Ремонт холодильників Daewoo (Деу) Київ

 

 

Ремонт холодильників Daewoo (Деу) Київ

 

Ремонт холодильників DAEWOO проводиться на в Києві досвідченими майстрами нашого Сервісу. Вам потрібно залишити заявку на ремонт холодильника, зателефонувавши нам за тел. (068) 506-1344. Опишіть диспетчеру, що незвичайного бачите в роботі Вашого холодильника, назвіть адресу та зручний для Вас час.

Торгова марка Daewoo – одна з кращих марок побутової техніки з Південної Кореї. Привабливий зовнішній вигляд та сучасний дизайн, надійність виконання всіх частин холодильника, висока працездатність та приємна цінова політика – це те, що довелося нашому споживачеві до смаку.

Холодильники та морозильні камери ДЕУ відрізняються завжди бездоганною якістю. Купуючи холодильник DAEWOO, ви на довгі роки купуєте собі надійного помічника на кухні, який безсумнівно впишеться в інтер’єр.

Однак, їм властиво іноді виходити з робочого ладу. На наш досвід усунення несправностей холодильників DAEWOO ми можемо відзначити такі типові поломки:

  • Несправність нагрівального елемента (ТЕНа) випарника морозильної камери або термозапобіжника, це призводить до припинення коректної роботи морозилки;
  • Не запускається мотор – компресор в робочому нормальному стані, а плата управління вийшла з ладу, в результаті холодильник перестає працювати;
  • Нерідко зустрічається, що вийшов з ладу і сам компресор, тоді для його запуску «перепрошивкою» електронної плати вже не обійтися.
  • У холодильниках Daewoo у міру експлуатації часто виходять з ладу вентилятори обдування холодильної та морозильної камер, внаслідок чого  порушується конвекція (рух) холодного повітря та холодильник набирає температури. Це звичайне знос комплектуючих і майстер з ремонту холодильника просто замінить вентилятор, що вийшов з ладу.

Сервісний центр РемТехніка спеціалізується на вирішенні всіх проблем, що виникають з холодильниками DAEWOO. Підготовка наших майстрів дозволить зробити діагностику дуже точно і швидко, прямо у Вас вдома, після чого розпочати ремонт холодильника ДЕУ в найкоротші терміни.

Виклик майстра з ремонту холодильника Daewoo додому: (068)506-13-44

 

Основні несправності холодильників DAEWOO

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Daewoo у Києві вдома
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість робіт з ремонту холодильника Daewoo в Києві
Заправка холодильника фреономвід 600 грн.
Заміна реле пускозахисноговід 450 грн.
Заміна термостатавід 450 грн.
Заміна ТЕНу випарникавід 450 грн.
Чистка дренажної системивід 350 грн. -600грн.
Заміна ущільнювачавід 450 грн.
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 750 грн.
Заміна компресорадог. (3200-3500 грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 400 грн.
Усунення витоку фреонувід  800 грн.
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ НА ПЕРЕЧУ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Мы заинтересованы, чтобы Ваша техника работала долго и стабильно!

Райони обслуговування холодильників Daewoo та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Daewoo (Деу) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер у всіх районах Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караває , Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявк а, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

 

РемТехніка