Оставить заявку

Ремонт холодильников Whirlpool Киев - Сервис Whirlpool на дому

Срочный ремонт холодильников Whirlpool (Вирпул) в Киеве на дому. Неисправности холодильников Вирпул, вызов мастера по ремонту.

Ремонт холодильників Whirlpool (Вірпул) у Києві на дому

Ремонт холодильників Whirlpool Київ

 

 

Ремонт холодильника Вирпул

 

Ремонт холодильників Whirlpool Київ включає виїзд майстра та діагностику несправності. Діагностика та ремонт холодильників Whirlpool повинні проводитись лише кваліфікованим майстром, який має досвід роботи з агрегатами цієї торгової марки. Наш Сервіс при заміні деталей, що вийшли з ладу, Вірпул використовує тільки оригінальні комплектуючі від виробника, сертифіковані витратні матеріали.

Холодильники торгової марки Whirlpool займають лідируючі позиції на світовому ринку з виробництва та збуту побутової техніки. І це цілком заслужено. Надано широкий модельний ряд, який може задовольнити запити будь-якого, навіть найвибагливішого покупця. У лінійці продукції холодильного обладнання представлені як окремі, так і вбудовані моделі, одно-, дво-, трикамерні, з нижнім або верхнім розташуванням морозильної камери.

Консультація по ремонту холодильника Whirlpool: | (099)245-82-72

Варто відзначити екологічність виробленої продукції, особливу увагу варто звернути на новітні. розробки у сфері зберігання (система “6-е почуття”) продуктів харчування. Вірпул зі 100% гарантією відповідають сучасним світовим стандартам холодильної техніки та вимагають ремонту на так часто, як інші бренди.

Підвищена надійність побутової техніки, здатна при належній експлуатації прослужити дуже довгі роки з ідеальною працездатністю. Однак порушення норм експлуатації та недбале поводження можуть вплинути на найнадійніше та найвибагливіше обладнання.

Зокрема, поява несправностей та необхідність зробити ремонт холодильників Whirlpool, найчастіше пов’язано з такими діями:

  • Неправильне встановлення та підключення;
  • Розташування агрегату поряд з опалювальним обладнанням, щільно до стіни або в ніші, що порушує теплообмін конденсатора, і створює додаткове навантаження для компресора (двигун перегрівається);
  • Перепади напруги в електромережі
  • Порушення правил розморожування та несвоєчасне чищення.
  • Робота при відкритих дверях або розміщення в ньому гарячих продуктів (постійний потік теплого та вологого повітря)

Найзначніший фактор, через який виходить з робочого ладу “інтелектуальна” електроніка холодильних агрегатів Whirlpool – це перепади напруги в електромережі.

Кваліфікована діагностика, професійний ремонт холодильників Whirlpool вдома в Києві з використанням виключно сертифікованих деталей – це фірмовий стиль та гордість нашого сервісного центру. В результаті майстерного підходу нашої команди до вирішення всіх проблем, що виникли, всі ремонтні роботи носять технічно обґрунтований і результативний характер, і безсумнівно дозволять скоротити час і підвищать якість ремонту холодильників Whirlpool.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника!

Основні несправності холодильників, у тому числі WHIRLPOOL

СимптомиВірогідна несправність
Не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера не охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування, датчика температури х/к в холод. “no frost”; несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправний датчик холодильної камери або вийшов з ладу термостат, проблема в роботі заслінки (якщо вона є).
Працює постійно, не вимикаєтьсяДефект термостата, вийшов з ладу температурний сенсор холодильної камери, можливий витік фреону, засмічення фільтрів, втрата продуктивності компресора.
ПротікаєЗасор дренажної системи, тріщини трубки відведення конденсату, порушення цілісності піддону або його зміщення.
Не вмикається (світла всередині камери немає)Несправність розетки, шнура живлення, електропроводки або модуля управління холодильника.
ПищСвідчить про підвищення температури в одній або обох камерах (несправності описані вище), датчика дверей та інших несправностях про які повідомляється в “коді помилки”.
Гучно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування  (в “no frost”)

Хочеться окремо відзначити, що холодильники Вірпул із системою “no frost” часто вимагають ремонту вентиляторів обдування холодильної та морозильної камер. Вентилятори деяких моделей Whirlpool мають особливу форму крильчатки і заміні на вентилятори інших виробників не полежать. Тому майстри нашого сервісу без проблем встановлять на Ваш холодильник оригінали.

*вартість робіт і комплектуючих, час візиту та термін виконання ремонту Вашого холодильника Вірпул, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Whirlpool у Києві
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість роботи
Заправка холодильника фреономвід 850 -1800 (з усуненням витоку)
Заміна реле пускозахисноговід 550
Заміна температурного датчикавід 750
Заміна ТЕНу випарникавід 650
Чистка дренажної системивід 550 -850
Заміна ущільнювачавід 550
Заміна випарникадоговірна, залежить від складності
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 850
Заміна компресорадог. (3200-3600 з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 450
Усунення витоку фреонувід 880
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж200 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ Перезвонимо ВАМ НА ПРОТЯЗІ 30 секунд!

 (099)245-82-72, (068)506-13-44, (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка Whirlpool працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників морозильних камер Whirlpool.

Майстри з ремонту холодильної техніки Whirlpool Сервісу РемТехніка знаходяться та обслуговують кожен свій район м. Києва, тому готові виїхати за Вашим викликом максимально швидко.

Робимо ремонт холодильників Whirlpool та морозильних камер у всіх районах Києва: , Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський ( Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів , Бровари, Бориспіль…)