Оставить заявку

Ремонт холодильников Stinol (Стинол) Киев - РемТехника

Ремонт холодильников Stinol в Киеве на дому. Неисправности, цены на ремонт холодильников Стинол. Консультация и вызов мастера.

Ремонт холодильників Stinol (Стінол) Київ

 

 

Ремонт холодильників Stinol (Стінол) Київ

 

Сервіс надає професійний ремонт холодильників Stinol у Києві. Ремонт холодильників Стінол здійснюється вдома, при цьому майстер приїжджає укомплектований запчастинами, витратними матеріалами та обладнанням, необхідним для ремонту холодильника або морозильної камери Stinol на місці.

Торгівельна марка Stinol на сьогоднішній день припинила випуск холодильників. Не дивлячись на це, ці агрегати, які були створені більше десяти років тому, зарекомендували себе як зразок надійної, якісної та порівняно недорогої побутової техніки, вони досі часто зустрічаються на кухнях у багатьох господинь. Холодильники Стінол дуже прості в експлуатації, і явним їх відмінністю є стійкість до різких перепадів напруги в електричній мережі. Якщо дотримуватися всіх умов правильного та регулярного обслуговування, ці холодильники можуть служити до 15 років без серйозних поломок. Незважаючи на те, що холодильники Стінол вже стали символом надійності та безвідмовної роботи, існує низка основних факторів, які призводять до позапланового ремонту.

До основних ознак неполадок у холодильниках цієї торгової марки відносять:

  • Проблеми з пусковим реле призводять до нестабільного < /span> режиму включення та вимкнення.
  • Наявність протікання води. Це говорить про те, що дренажна система зливу забилася.
  • Підвищення або велике зниження температурного режиму в холодильних камерах. Можливо, це збій робочого ладу терморегулятора. Також має місце проблема із щільним зачиненням дверцят до корпусу холодильника або витік холодоагенту.
  • Індикатор горить, але холодильник перестав працювати. З найгірших варіантів – це проблеми з компресором. У найкращому – неполадки пускового реле.

На жаль, змушені визнати, що холодильники Стінол з терміном експлуатації більше 10-ти років схильні до: розгерметизації системи (відпливу фреону), засмічення фільтрів і капілярної трубки і як наслідок виходу з ладу мотор компресора, а ці несправності вимагають капітального ремонту холодильника або морозильної камери Stinol.

У будь-якому з усіх вищеперелічених варіантів потрібна професійна діагностика, кваліфіковане усунення поломки, все це надається майстрами нашого сервісу.

Якщо і ваш холодильник Stinol подає ознаки несправності – не варто впадати у відчай. Швидше дзвоніть до нас! Наші майстри оперативно та за гарною ціною здійснять його ремонт.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника або морозильної камери Stinol: (068)506-1344

Основні несправності холодильників STINOL

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчуєЦе свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих для ремонту холодильника або морозильної камери Stinol, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Stinol у Києві вдома (без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість
Наповнення холодильника фреономз 800
Почати заміну реле захистуз 750
Замініть термостатз 850
Заміна нагрівача випарниказ 850
Очищення дренажної системивід 600 грн.
Замініть пломбувід 550 грн.
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (електронна плата охолодження)від 1750 грн.
Заміна компресорасобака. (4000-4600 грн. з компресором)
Перевесь двери холодильникавід 500 грн.
Усунення витоків фреонувід 800 грн.
Виправте забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання Stinol у Києві:

 

Ремонт холодильників Stinol (Стінол) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер Stinol у всіх районах Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) ), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка ), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…)

 

РемТехніка