Оставить заявку

Ремонт холодильников Candy (Канди) Киев - Сервис на дому

Качественный ремонт холодильников Candy в Киеве на дому. Неисправности холодильников Candy, цены на ремонт, вызов мастера на дом.

Ремонт холодильників Candy (Канді) у Києві вдома

Ремонт холодильників Candy (Канді) Київ

 

 

Ремонт холодильників Candy (Канді) Київ

 

Компанія Candy (Канді) – відома італійська торгова марка з виробництва побутової техніки, у тому числі холодильників. Основний акцент зроблено на виробництво побутової техніки для європейського ринку. Ефективне використання електронних систем управління та сучасних інноваційних технологій дає можливість чудово працювати холодильному агрегату при стабільній електричній напрузі. Всі елементи в електроніці цієї марки дуже чутливі до перепадів напруги.

  • Поломка двигуна-компресора, через це холодильник не може увімкнутися, він начебто стартує, але через 5-10 секунд чується клацання і відбувається вимкнення.
  • Некоректна робота плати керування холодильником.</ li>
  • «Просідання» дверей холодильної та(або) морозильної камер, це може призвести до більш значної поломки через постійне попадання теплого повітря всередину холодильника.< /li>
  • Практика показує, що холодильники Канді старше 7 років часто страждають від розгерметизації охолоджувальної системи, причому витік фреону відбувається як за контуром обігріву, так і в районі випарника, що потребує капітального ремонту холодильника Candy з перезаправкою фреону та заміною фільтра-осушувача.

Для усунення всіх цих несправностей необхідно обов’язково звернутися до кваліфікованого спеціаліста,

оскільки холодильники Канді виділяються досить складною електронною та технологічною «начинкою», і провести правильну діагностику та ремонт можна лише при використанні спеціального обладнання, наявності знань та професійного досвіду.

Кваліфікована та професійна робота з ремонту наших співробітників дозволить вашому холодильнику Candy виконувати всі свої обов’язки на 5 с +, і він буде служити вашій родині ще не один рік. А лояльна цінова політика зробить зустріч із нашими фахівцями приємною для Вас та Вашого гаманця.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам провести ремонт холодильника Candy!

Основні несправності холодильників CANDY

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт і комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Candy у Києві вдома
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість
Заправка холодильника фреономвід 700 грн.
Заміна реле пускозахисноговід 450 грн.
Заміна термостатавід 650 грн.
Заміна ТЕНу випарникавід 650 грн.
Чистка дренажної системивід 450 грн. -750грн.
Заміна ущільнювачавід 450 грн.
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 850 грн.
Заміна компресорадог. (3300-3600 грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 500 грн.
Усунення витоку фреонувід  800 грн.
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж200 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (в нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ НА ПРАЦЮ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Candy (Канді) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер у всіх районах Києва:  

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка), Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) ), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дач і), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород , Чернігів, Бровари, Бориспіль…)

РемТехніка