Оставить заявку

Ремонт холодильников Ariston Киев | Сервис Ariston на дому

Качественный ремонт холодильников Ariston в Киеве. Консультация, вызов мастера для ремонта холодильника Hotpoint-Ariston Киев и пригород.

Ремонт холодильників Ariston у Києві вдома

Якісний ремонт морозильних камер Ariston (Арістон)

Ремонт холодильників Ariston (Арістон) Київ

Ремонт холодильників Ariston (Арістон) Київ

                                                   

 

 

Ремонт холодильника Ariston Київ виконується лише кваліфікованими майстрами, починається з виклику майстра та професійної діагностики несправності, виявлення причини її виникнення. Наші електромеханіки холодильної техніки досконало знають комплектацію та “слабкі сторони” цієї марки, тому виконати якісний ремонт холодильника Hotpoint-Ariston в Києві зможуть оперативно прямо у Вас вдома. Після огляду та тестування електромеханік покаже та розповість Вам про несправності, запропонує спосіб або варіанти їх усунення, озвучить вартість, і лише після Вашої згоди, розпочне свою роботу. Фахівці виїжджають укомплектованими запасними деталями, фреонами всіх марок, мають необхідний інструмент для виконання роботи на місці.

Бренд Ariston займає почесне місце в трійці світових лідерів виробників побутової техніки. Італійська якість холодильних агрегатів торгової марки Арістон за багатьма факторами перевершує аналоги інших брендів. Головною відмінною рисою безсумнівно є високий експлуатаційний термін.

Холодильна техніка Ariston заслужено завоювала довіру споживачів всього світу< span style="font-weight: 400;font-family: verdana, geneva, sans-serif">завдяки своїй ергономічності, надійності, сучасному дизайну та широкому функціоналу.

Але, незважаючи на підтверджену практикою якість холодильних агрегатів Арістон, вони, як і будь-яка техніка, можуть виходити з ладу. Якщо ви виявили несправності в роботі свого холодильника Ariston – не відкладайте його ремонт, відразу звертайтеся до фахівців сервісної служби.

Отримати консультацію Ви можете абсолютно безкоштовно, зателефонувавши нам по телефону: (099)245-82-72 – Диспетчер зорієнтує Вас про варіанти можливих несправностей, повідомить орієнтовний час, який може зайняти їх усунення. Викликаючи майстри, опишіть оператору поломку як Ви її бачите, наприклад: “не холодить холодильна камера”, “на працює морозилка”, “двигун не вимикається”, “світло в холодильнику горить, але він “не стартує”, “пищить” тощо подібне, повідомте адресу та бажаний час приїзду майстра.Через 10-15хв. Вам передзвонить електромеханік холодильного обладнання та підтвердить час приїзду.

Здійснюючи ремонт холодильника Ariston Київ та передмістя , наші майстри найчастіше роблять заміну температурних датчиків, таймерів, запобіжників, вентиляторів обдування, іноді потребує заміни ТЕН. Холодильники Ariston мають досить сильний і витривалий компресор, тому, якщо не змушувати його працювати безперервно, він не вимагатиме ремонту довгі роки. Що стосується витоків фреону, то все, як завжди, залежить від збирання. Ремонт електронних плат холодильної техніки Арістон виробляємо досить часто, але це не вина виробника, а проблеми стабільності напруги наших електромереж та акуратної експлуатації (попадання вологи на модуль управління з необережності власника або наявність комах..)

Також варто звернути увагу на те, що неправильна експлуатація вашого “помічника” і повне ігнорування тривожних симптомів у процесі роботи техніки також може спричинити неприємні наслідки.

Завжди звертайте увагу на:

  • Чи немає стороннього шуму при роботі двигуна та вентиляторів
  • Чи дотримується температурний режим у камерах
  • Не залишайте надовго відчиненими двері камер
  • Позначайте звук при включенні та вимкненні електродвигуна – він повинен працювати циклічно, не створювати гулу, плавно без вібрації вмикатися та вимикатися.
  • Слідкуйте, щоб не було розриву, або пошкоджень гумового ущільнювача.

Раз на півтора – два роки проводьте сервісне обслуговування холодильника Арістон, нехай фахівець почистить дренажні системи, протестує датчики та вентилятори. Якщо неправильну роботу виявити якомога раніше, надалі Вам не доведеться стикатися з капітальними несправностями та значними витратами на їх усунення.

Але якщо поломка все ж таки відбулася, ми виконаємо ремонт холодильника Ariston у Києві вдома у Вашій присутності, в найкоротші терміни, за доступною ціною, при цьому гарантуємо використання якісних, оригінальних запчастин, сертифікованих витратних матеріалів та спеціального професійного обладнання та інструменту. Наші майстри мають знання, вмілі руки та совість, люблять свою роботу, готові зробити все можливе та неможливе для повноцінної роботи вашої побутової техніки.

Ви можете подивитися на окремій станиці: < a href="https://remtehnika.kiev.ua/neispravnosti-holodilnikov/">основні несправності холодильників в тому числі і Ariston, а також більше дізнатися про ремонт холодильників в Києві та передмісті.

*вартість робіт і комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Ariston Київ вдома
(без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість робіт з ремонту Арістон, в грн.
Заправка фреономвід 700
Заміна пускозахисного релевід 450 
Заміна термостатавід 650
Заміна ТЕНу випарникавід 650
Заміна клапанавід 1700 (включає вартість клапана)
Чистка дренажної системивід 350 -600
Заміна ущільнювачавід 400
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 750
Заміна компресорадог. (3000-3500 з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 400
Усунення витоку фреонувід  800
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж300 грн. (у разі відмови або неможливості ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ Перезвонимо вам протягом  30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44

Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Ми виробляємо ремонт холодильників Ariston Київ :  

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія , Чапаївка),  Дарницький (Осокорки,  ремонт холодильників Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошин Святошин, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Втішний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Бориспіль)

РемТехніка