Оставить заявку

Ремонт холодильников Sharp (Шарп) Киев - "РемТехника"

Ремонт холодильников Sharp в Киеве на дому: неисправности, цены на ремонт, консультация, вызов мастера холодильников Шарп.

Ремонт та сервісне обслуговування холодильників Sharp (Шарп) у Києві на дому

Ремонт холодильників Sharp (Шарп) Київ

 

 

Ремонт холодильників Sharp (Шарп) Київ

 

Діагностика та ремонт холодильників Sharp здійснюється в Києві вдома кваліфікованими майстрами нашого Сервісу. Компанія Sharp – досить відома японська торгова марка, яка виробляє холодильну техніку, що помітно відрізняється чудовою якістю і довговічністю у своїй експлуатації. Перші холодильники Шарп, які з’явилися в Україні ще наприкінці 90-х років, продовжують працювати без поломок до теперішнього часу. Сучасна продукція цієї торгової марки дещо поступається за довговічністю та якістю більш раннім виробам. Це пов’язано з тим, що в сучасних холодильниках використовуються складні електронні системи керування, чутливі до різких перепадів напруги в електромережі.

Виробляючи ремонт холодильника Sharp майстри найчастіше стикаються з виходом з ладу датчиків, модуля управління, ТЕН, міжкамерної заслінки, що виконує функцію регуляції температури у холодильній камері. Набагато гірше якщо ламаються вентилятори обдування, тому що в Україні, на жаль, існує проблема імпорту запчастин цього виробника. Варто відзначити, що холодильна система Sharp настільки надійна, що витік фреону практично не зустрічається!:

• при неправильному догляді та неправильній встановлення холодильника;

• різкі стрибки електроенергії,

• рідко, але можливий виробничий дефект.

У випадку, якщо ви помітили некоректну роботу свого холодильника, необхідна консультація нашого спеціаліста. Дзвоніть: (068)506-1344

У своїй роботі наші майстри використовують перевірені прилади для діагностики, виробляють ремонт сертифікованих запчастин. Ремонт холодильника вдома завжди має позитивний результат, оскільки ви заощаджуєте свій час і свої гроші.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника!

Основні несправності холодильників SHARP

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка датчика, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, проблема із заслінкою.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

Хочемо окремо відзначити, що нашим майстрам з ремонту холодильників Шарп досить часто доводиться стикатися з виходом з ладу нагрівального елемента ТЕНу, у старих моделях холодильників Sharp встановлені скляні та ще часто подвійні ТЕНи відтайки. У процесі експлуатації морозильної камери та постійних перепадів від -20С (середня температура мороз. камери) до +70С в режимі відтайки (розморожування випарника) скло, хоч воно і гартоване, не витримує і скляна колба лопає. У результаті не охолоджує холодильна та морозильна камери.

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Sharp у Києві вдома
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість
Наповнення холодильника фреономвід 850 грн.
Почати заміну реле захистувід 750 грн
Замініть термостатвід 850 грн.
Заміна нагрівача випарникавід 1650 грн.
Очистити дренажну системувід 850 грн. – 1250 грн.
Замініть пломбувід 750 грн
Заміна випарникасобака. (зустрічається рідко)
Ремонт модуля керування (охолодження електронної плати)від 1850 грн.
Заміна компресорасобака. (4200-4600 грн. з компресором середньої потужності)
Петлі для дверей холодильникавід 650 грн.
Усунення витоку Creonвід 1850 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (практично ніколи не буває, залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання SHARP.

 

Ремонт холодильників Sharp (Шарп) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер Sharp у всіх районах Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський) , Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), < strong>Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка) , Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближній передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…)

 

РемТехніка