Оставить заявку

Ремонт холодильников Gorenje (Горенье) Киев - РемТехника

Качественный ремонт холодильников Gorenje на дому в Киеве. Консультация и вызов мастера по ремонту холодильника Горенье: (068)506-1344

Ремонт холодильників Gorenje (Гореньє) у Києві вдома

Ремонт холодильників Gorenje (Горіння) Київ

 

 

Ремонт холодильників Gorenje (Горіння) Київ

 

Ремонт холодильників Gorenje проводиться вдома кваліфікованими майстрами Сервісу. Спочатку майстер проводить діагностику та виявляє причину поломки. Після за Вашою згодою приступить до ремонту холодильника або морозильної камери Gorenje.

Компанія Gorenje родом із Словенії, встигла зарекомендувати себе як виробник надійного та якісного холодильного обладнання.

Холодильники GORENJE, як і інша продукція цього бренду, відрізняються високим якістю за міжнародним стандартом. У всіх холодильниках Gorenje продумані та реалізовані функції суперзаморожування (включення режиму швидкого зниження температури для заморожування великого об’єму продуктів харчування) та режим авто-відтавання (режим автоматичного відключення через необхідні проміжки часу, виведення вологи та її випаровування). Також слід зазначити, що в холодильниках торгової марки Gorenje відбувається багатопоточна циркуляція повітря, передбачені фільтри, що дезодорують, які усувають неприємні запахи. При відключенні електрики акумулятори холоду автоматично уповільнюють підвищення температури, що, безперечно, вбереже продукти від псування.

Які ж оосновні причини поломок у холодильниках Gorenje:

Найчастіше наші майстри з ремонту холодильників Gorenje відзначають, що поломка сталася через нестабільну напругу в мережі. Після такого перепаду в холодильниках Gorenje потрібна заміна або ремонт плати управління – вони згоряють при різкому перепаді електричної напруги.

Інша, найчастіша причина, через яку наші майстри виїжджають на ремонт холодильних агрегатів Горіння – це підвищений рівень шуму. Спочатку перевірте правильність установки холодильника, найчастіше саме неправильне встановлення холодильника впливає не неприємний звуковий фон.

Також є кілька таких можливих несправностей:

  • Некоректна робота електронного блоку управління (холодильник починає жити “своїм життям”)
  • Виходять з ладу датчики холодильної або морозильної камери, внаслідок чого температурний режим збивається незалежно від виставлених налаштувань, і продукти переморожуються.
  • Не рідко зустрічаються витік фреону та засмічення капілярної трубки. 

Майстри сервісного центру “РемТехніка” чудово знайомі саме з цими та іншими можливими несправностями, мають у своєму розпорядженні необхідне обладнання для діагностики та ремонту холодильників Gorenje, використання оригінальних комплектуючих та головна наша гордість – це значний досвід!

Основні несправності холодильників GORENJE

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт і комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Gorenje у Києві з викликом майстра додому
(без урахування вартості запчастин):

 

Найменування послугиВартість
Заправка холодильника фреономвід 800 грн.
Заміна реле пускозахисноговід 650 грн.
Заміна термостатавід 750 грн.
Заміна ТЕНу випарникавід 750 грн.
Чистка дренажної системивід 550 грн. -800грн.
Заміна ущільнювачавід 650 грн.
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)від 950 грн.
Заміна компресорадог. (4200-4500 грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 500 грн.
Усунення витоку фреонувід  800 грн.
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ НА ПЕРЕЧУ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та морозильних камер Gorenje.

 

Ремонт холодильників Gorenje (Горіння) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер у всіх районах Києва: Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки) , Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) , Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко , Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка) , ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

 

РемТехніка