Оставить заявку

Ремонт холодильников Kaiser (Кайзер) Киев - Сервис на дому

Качественный ремонт холодильников Kaiser в Киеве на дому. Вызов мастера по ремонту холодильника, консультация по тел. : (068)506-1344

Ремонт холодильників KAISER у Києві вдома

Ремонт холодильників Kaiser (Кайзер) Київ

 

 

Ремонт холодильників Kaiser (Кайзер) Київ

 

Kaiser (Кайзер) – незмінна німецька якість, надійність та свій неповторний стиль.

Одна з найбільших європейських компаній, яка постійно йде в ногу з часом і повністю відповідає споживчому попиту вдосконалюючи свої технології, використовуючи оригінальні дизайнерські рішення та покращуючи свій функціонал.

У сучасних моделях холодильників Kaiser розробники заклали принцип «прозорості», — прозорі полиці, які надають легкість внутрішнього простору, акуратні прозорі тримачі пляшок, різні прозорі коробочки для господарських дрібниць і дверцята, що переважуються.

У всьому світі ХОЛОДИЛЬНИКИ Kaiser викликають заслужену асоціацію з німецькою якістю та довговічністю.

Незважаючи на по-справжньому якісне обладнання, і відмінну гарантійну витривалість, навіть перевіреній і надійній техніці періодичний потрібен своєчасний ремонт.

Ремонт поломок холодильників Kaiser має ряд своїх нюансів, які виникають через поширені і досить типові несправності.

До них відносяться:

 

  1. Некоректна робота в блоці електронного керування. Техніка Kaiser (Кайзер) помітно відрізняється своєю технологічністю, тому несправність даного елемента є частою проблемою, але не тому, що виробник допускає дефекти, а тому що чутлива електроніка страждає від нестабільної напруги українських мереж.
  2. Досить часто зустрічається несправність датчиків температури. Кожен датчик, термозапобіжник, вентилятор ТЕН або будь-яка деталь має певний термін експлуатації і він просто закінчується. Вічнопрацюючих холодильників не буває, тому наш електромеханік замінить деталь, що вийшла з ладу, на оригінальну від Kaiser (Кайзер). В даному випадку, якщо ви можете помітити, що Ваш холодильник почав занадто сильно заморожувати продукти або навпаки відбувається “недобір” температури, висновок один – саме ця деталь працює некоректно.
  3. Дуже рідко, в основному з вини господаря холодильника Кайзер, який не помітив безперервну роботу холодильника (Холодильник постійно працює не вимикаючись), відбувається вихід з ладу мотор-компресора.

холодильника Kaiser (Кайзер) і він вже не обслуговується за гарантією:

надають свої послуги з ремонту Kaiser (Кайзер) вдома. І пов’язано це з тим, що велика кількість споживачів вибирає обладнання саме цього виробника.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника!< /span>

своєї справи, вони мають багаторічний досвід ремонту холодильників Kaiser і дуже добре знайомі з усіма особливостями німецького обладнання, збиранням та характеристиками виробів.

Kaiser, ми використовуємо оригінальні та тільки оригінальні запчастини від виробника, якісний фреон та інші витратні матеріали. Тому після ремонту холодильник як новий, чим підкріплюємо гарантію на всі виконані нами роботи.

Виклик майстра з ремонту холодильника Kaiser: (099)245-82-72 ,  (068)506-13-44 ,    (063)546-12-03

Основні несправності холодильників KAISER

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиЙмовірна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Kaiser (Кайзер) у Києві вдома
(без урахування вартості запчастин):

Служби імен</ span>Вартість ремонту холодильника робота Кайзер (Kaiser)
Наповнення холодильника фреономвід 850 грн.
Почати заміну реле захистувід 650 грн
Замініть термостатвід 850 грн.
Заміна нагрівача випарникавід 750 грн
Очистити дренажну системувід 550 грн. -750 грн.
Замініть пломбувід 550 грн
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (охолодження електронної плати)від 950 грн.
Заміна компресорасобака. (4200-4500 грн. з компресором)
Петлі для дверей холодильникавід 500 грн.
Усунення витоку Creonвід 800 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Мы заинтересованы, чтобы Ваша техника работала долго и стабильно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Kaiser (Кайзер) Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер у всіх районах Києва: Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка) Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль). .)

 

РемТехніка