Оставить заявку

Ремонт холодильников Indesit Киев - Сервис Indesit на дому

Качественный ремонт холодильников Indesit Киев на дому. Неисправности, цены на ремонт холодильников Indesit (Индезит), консультация, вызов мастера.

Ремонт холодильників Indesit (Індезит) у Києві вдома.

Якісне обслуговування та ремонт морозильних камер Indesit

Ремонт холодильників Indesit Київ

 

 

Ремонт холодильників Indesit Київ

 

Ремонт холодильників Indesit Київ включає: виклик майстра додому та професійну діагностику несправності (виявлення причини неправильної роботи або повної зупинки) холодильника.

і дуже гарною якістю.

Лінія холодильників цього бренду відрізняється наявністю різних електронних модулів, які об’єднані. у складну інноваційну систему управління.

Саме тому ремонтом холодильників марки Indesit повинні займатися фахівці вищої категорії, які прийдуть вам на допомогу з нашого сервісного центру.

В останніх моделях холодильного обладнання бренду Indesit використовуються енергоефективні компресори підвищеної надійності. , під час роботи яких практично відсутній шум. Незважаючи на всі плюси щодо якості, час від часу вони можуть виходити з ладу.

Якщо холодильник Індезит некоректно працює, значить цьому є певна причина.

  • холодильника;
  • Слідство неправильної експлуатації холодильного агрегату (установка холодильника з порушенням параметрів в інструкції, занадто часто виключення з мережі, механічне пошкодження трубок з холодоагентом, несвоєчасне розморожування);
  • Вихід з робочого ладу в результаті дуже великого стрибка мережної напруги.

була, настійно рекомендуємо здійснити виклик майстра від Сервісної служби РемТехніка та отримати консультацію, професійну діагностику та ремонт холодильника Indesit у Києві вдома з наявністю відповідного обладнання, Вам легко вкажуть на дефект і усунуть його найшвидшим і економнішим способом.

Майстри РемТехніки готові провести сервіс обслуговування Вашого холодильника яке включає: чищення дренажної системи, її дезінфекцію спеціальним засобом для холодильної техніки; при цьому тестуються всі датчики, регулятори, робота електронного модуля, вентиляторів обдування, робота “defrost” системи холодильників “no frost”, продуктивність компресора, стан його підвіски та інші несправності. Не рідко до сервісного обслуговування спеціалістом власник холодильника Indesit навіть не здогадується, що його холодильник, що називається «не в нормі». Ось деякі моменти, які найчастіше зустрічаються:

«Недобір» температури холодильної та морозильної камер (вказує на можливу некоректну роботу датчиків, витік фреону). , засмічення фільтра або капілярної трубки, втрату продуктивності компресора).

Шлейф, що з’єднує панель індикації на дверях холодильника і модуль керування (плату) в корпусі перетирається ( холодильник “починає жити своїм життям”) від частого відкриття та закриття дверей. (Майстер покладе його правильно і не допустить розриву контактів).

Усунення шуму, викликаного вібрацією та виходом з ладу підшипників вентиляторів (вібрація руйнує всі комплектуючі Вашого холодильника ).

І ще дуже багато дрібниць, які згодом можуть ударити по гаманцю і нервам (особливо в літній період, коли тече морозильна камера із запасами продуктів).

Важливо! Своєчасно проведене сервісне обслуговування Вашого «помічника» захистить Вас від непередбачених і серйозних витрат з його подальшого ремонту. Не допускайте капітальних поломок Вашого холодильника, заощаджуйте гроші, час та нерви! Телефонуйте до нашого Сервісу, ми до Ваших послуг: (068)506-1344, (099)245-8272  

Основні несправності холодильників INDESIT

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник Indesit не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках Indesit, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник Indesit працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник Indesit не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в Indesit “no frost”)

Майстри з ремонту холодильників та морозильних камер нашого Сервісу, що спеціалізуються саме на ремонті Indesit виконають ремонт холодильника вдома будь-якої складності, в найкоротші терміни з гарантією якості виконаної роботи.

*вартість робіт та комплектуючих для холодильника Indesit, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Indesit Київ
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість ремонту холодильника Indesit
Наповнення холодильника фреономвід 800 грн.
Почати заміну реле захистувід 650 грн
Замініть термостатвід 850 грн.
Заміна нагрівача випарникавід 850 грн.
Очистити дренажну системувід 650 грн
Замініть пломбувід 550 грн
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (електронна плата)від 950 грн.
Заміна компресорасобака. (4050-4500 грн. з компресором)
Петлі для дверей холодильникавід 500 грн.
Усунення витоку Creonвід 800 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваш Indesit працював довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та морозильних камер (морозильників) Indesit у Києві:

Ремонт холодильників Indesit Київ

Проводимо ремонт холодильників  Indesit (морозильних камер Indesit) на Лівому та Правому березі< /span>Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосієво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка) , Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький) , Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Втішний, Караваєві дачі) Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближній п ригород (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

 

РемТехніка