Оставить заявку

Ремонт холодильника Toshiba (Тошиба) Киев - РемТехника

Ремонт холодильника Toshiba в Киеве на дому. Неисправности, цены на ремонт холодильников Тошиба, консультация и вызов мастера по ремонту.

Ремонт холодильників Toshiba у Києві вдома

Обслуговування холодильників Toshiba.

Ремонт холодильника Toshiba (Тошиба) Київ

 

 

Ремонт холодильника Toshiba (Тошиба) Київ

 

Ми надаємо якісний ремонт холодильників Toshiba в Києві вдома. Наші майстри мають профільну освіту, досвід роботи саме з Тошиба, прямий доступ до імпортерів комплектуючих цієї марки.

Холодильники японського виробника Тошиба відрізняються надійністю, великим діапазоном можливостей, сучасним дизайном і довговічністю. Але на жаль навіть найнадійніша техніка іноді потребує обслуговування.

Продукція японського виробника Toshiba відрізняється що важливо – розумною вартістю.

Відмінною особливістю холодильників Тошиба є велика кількість сучасної електроніки та інновацій.

Основною причиною можливих поломок холодильників цієї торгової марки – неправильна експлуатація та ігнорування виниклих тривожних симптомів у процесі роботи техніки; постійні стрибки напруги в нашій мережі. Хочемо звернути Вашу увагу, експлуатуйте холодильник тільки через розетку “із зазимінням”.

Це призводить до таких поширених несправностей:

  • Некоректна робота вентиляційної системи.
  • Вихід з ладу датчиків температури
  • Вихід з ладу електронного модуля управління (плати).
  • Ушкодження або розрив гумового ущільнювача.
  • Несправність ТЕНу в no frost

Яка б поломка не виявилася у вашого холодильника, ми в найкоротші терміни постараємося її усунути, провівши професійну діагностику та якісний ремонт холодильника Toshiba. (Тошиба) у вас вдома у Києві за прийнятними для вас цінами.

Основні несправності холодильників TOSHIBA

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

Ви можете переглянути орієнтовну вартість на сторінці ціни на ремонт холодильника Toshiba у Києві вдома. А також більше дізнатися про ремонт холодилників тут.
*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

 Сервіс обслуговування включає: чищення дренажної системи, її дезінфекцію спеціальним засобом для холодильної техніки; при цьому тестуються всі датчики, регулятори, робота електронного модуля, вентиляторів обдування, робота “defrost” системи холодильників “no frost”, продуктивність компресора, стан його підвіски і т.д. сюди можна віднести і заміну водяного фільтра в холодильниках “side-by-side”. Не рідко до сервісного обслуговування спеціалістом господар холодильника Toshiba навіть не здогадується, що його холодильник, що називається «не гаразд».

Важливо! Своєчасно проведене сервісне обслуговування Вашого холодильника Toshiba захистить Вас від непередбачених і серйозних витрат з його подальшого ремонту. Не допускайте капітальних поломок Вашого холодильника, заощаджуйте гроші, час та нерви!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильника Toshiba (Тошиба) Київ

Робимо ремонт холодильників Тошиба в Києві на лівому та правому березі: Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) ), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка ), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Бориспіль, Буча, Вишневе.) 

 

РемТехніка