Оставить заявку

Ремонт холодильников Vestfrost Киев - Сервис Вестфрост

Ремонт холодильников Vestfrost в Киеве. Основные неисправности. Вызов мастера по ремонту холодильника Вестфрост, консультация по телефону.

Ремонт холодильників Vestfrost (Вестфрост) у Києві вдома

Ремонт холодильників Vestfrost (Вестфрост) Київ

 

 

Ремонт холодильників Vestfrost (Вестфрост) Київ

 

Ремонт холодильників Vestfrost у Києві виконується нашими кваліфікованими майстрами, які мають профільну освіту, досвід ремонту саме холодильників Vestfrost (Вестфрост). Хочеться відразу відзначити, що холодильні системи Vestfrost дуже надійні та довговічні (досить рідко дають витік фреону). І ремонт холодильника Вестфрост найчастіше є заміною деталі або електронного компонента, що вийшла з ладу.

Датська компанія Vestfrost є найбільшим і надійним виробником всієї побутової техніки. у Скандинавії. Холодильники цього виробника здивували наших господарок незвичайним дизайном та зручністю у використанні.

Консультація щодо ремонту холодильника Vestfrost: (099)245-82-72

Широкий ряд холодильників, морозильних камер та іншого холодильного обладнання для повсякденного побутового використання, які користуються довірою вже не одне десятиліття.

Зручні полиці, які легко регулюються залежно від габаритів посуду, безліч різних ящиків, контейнерів, осередків, а також продумана система для зберігання пляшок дозволяють максимально раціонально використовувати внутрішній простір всередині холодильника.

Вестфрост представив оригінальні агрегати, які ідеально впишуться в найвишуканіший і неординарний кухонний інтер’єр, зовнішній вигляд сподобається навіть самому виборчому покупцю.

На жаль, навіть надійна техніка раптово може вийти з ладу. Зламаний холодильник важливо відремонтувати якнайшвидше! Ми пропонуємоякісний ремонт холодильників Vestfrost у Києві вдома – це найшвидший і економний спосіб полагодити ваш холодильник!

 Несправності холодильників Vestfrost, які трапляються частіше:

    • Вихід з ладу електронного модуля управління та панелі індикації. (Ремонт електронного модуля холодильника Vestfrost виробляють наші електрощики. Якщо не торкнеться процесора, будь-яка електронна плата підлягає ремонту і це набагато дешевше, ніж повністю змінювати дорогий електронний модуль, який часто доводиться чекати, оскільки їх просто немає в Україні.

Вихід з ладу датчиків температури або термостата (терморегулятора) морозильної або холодильної камери.

  • У холодильниках Vestfrost, укомплектованих двома компресорами, часто виходить з ладу один із компресорів і як наслідок одна з камер потребує ремонту.

 

Виробити ремонт холодильників Вестфрост у Києві незалежно від моделі, не представляє нам ніякої складності. Для заміни будь-якої деталі або усунення несправності ми використовуємо найсучасніший інструмент та лише сертифіковані запчастини. Більше про ремонт холодильників (Київ).

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника або морозильної камери Vestfrost!

Основні несправності холодильників VESTFROST

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність холодильника Vestfrost
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасор дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість
Наповнення холодильника фреономвід 600 грн.
Почати заміну реле захистувід 550 грн
Замініть термостатвід 550 грн
Заміна нагрівача випарникавід 650 грн
Очистити дренажну системувід 550 грн. -750 грн.
Замініть пломбувід 450 грн
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (охолодження електронної плати)від 750 грн
Заміна компресорасобака. (3200-3600 грн. з компресором)
Петлі для дверей холодильникавід 400 грн
Усунення витоку Creonвід 800 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція200 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Vestfrost (Вестфрост) Київ

Виробляємо ремонт холодильників та морозильних камер Vestfrost у всіх районах Києва:  Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка),  Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка) ), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка ), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород, Чернігів, Бровари, Бориспіль…) 

 

РемТехніка