Оставить заявку

Ремонт холодильников Electrolux Киев - Сервис на дому

Качественный ремонт холодильников Electrolux в Киеве на дому. Консультация и вызов мастера по ремонту холодильника Электролюкс (068)506-1344

Ремонт холодильників Electrolux (Електролюкс) у Києві на дому 

Ремонт холодильників Electrolux Київ

 

 

 

Ремонт холодильника Electrolux здійснюється після професійної діагностики несправності. Її виготовляє майстер з ремонту холодильника Електролюкс вдома.

Побутова техніка шведської компанії Electrolux, в тому числі і холодильники, цілком заслужено отримує своє захоплення за рахунок поєднання в собі інноваційних технологій у бездоганному поєднанні із сучасним дизайном та якісними матеріалами.

Однак незважаючи на позитивні відгуки за бездоганну роботу, слід визнати, що навіть найякісніша і довговічніша техніка періодично виходить із робочого ладу. Причин поломок може бути безліч, однак у будь-якому випадку їх необхідно усунути. У цьому ми з радістю готові вам допомогти!

Орієнтовні ціни на ремонт холодильників Electrolux у Києві
(без урахування вартості запчастин):

Служби іменВартість
Холодильна станція. фреонвід 600 грн.
Почати заміну реле захистувід 450 грн
Замініть термостатвід 550 грн.
Заміна випарникавід 650 грн.
Очистити дренажну системувід 350 грн. – 600 грн.
Замініть пломбувід 550 грн.
Заміна випарникасобака. (враховано вартість випарника та трудомісткість робіт).
Замініть клапан від 1650 грн. (дослідження значення клапана).
Ремонт модуля керування (електронна плата холодна.)від 850 грн
Заміна компресорасобака. (3400-3700 грн. з компресором)
Дверцята холодильникавід 400 грн.
Усунення витоку Creonвід 800 грн.
Виправити забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 грн. (у разі відмови від ремонту)

Хочемо виділити кілька основних поломок, якими найчастіше звертаються люди до нашого сервісу:

  • Холодильник не тримає потрібну температуру, погано охолоджує або, навпаки, ви помітили утворення надлишок льоду на стінках морозильника.
  • Холодильний агрегат працює надто голосно.
  • Вийшов з ладу блок управління – електронне меню або таймер/холодильник не реагує на команди.
  • Дверцята прилягають до самого корпусу нещільно і не забезпечують належну герметичність внутрішніх камерах.
  • Холодильник не працює при підключенні до мережі.

Якість у виконанні нашої роботи полягає у використанні виключно оригінальних запасних деталей та професійної діагностики. Також ми впевнені на всі 100% у тому, що якісний ремонт холодильників Електролюкс просто неможливий без використання рекомендованих самим виробником витратних матеріалів. Саме тому при ремонті, чи то дрібний, чи капітальний – ми використовуємо оригінальні матеріали та деталі, і робимо свою роботу на совість!

Також особливу увагу звертаємо на те, що виконати якісний терміновий ремонт може лише професіонал своєї справи, і лише такі люди працюють у нас. Люди, які мають не тільки теоретичні знання всіх найдрібніших тонкощів ремонту холодильників Electrolux, але й багаті на практичний досвід.

Сервісна служба РемТехніка завжди рада допомогти Вам у ремонті вашого холодильника або морозильної камери Electrolux прямо вдома , у Вашій присутності та у зручний для Вас час!

Основні несправності холодильників ELECTROLUX

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність
Не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо агрегат 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозитьНесправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата, неправильна робота заслінки між камерами (якщо така передбачена виробником).
Працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
ПротікаєЗасор дренажної системи.
Не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки.
Пищ
Гучно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт і комплектуючих для ремонту холодильника Electrolux, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ НА ПЕРЕЧІ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

довго та стабільно!

Райони обслуговування холодильників та холодильного обладнання.

 

Ремонт холодильників Electrolux Київ

Проводимо ремонт холодильників та морозильних камер Electrolux у всіх районах Києва: Голосіївський (Деміївка, Голосієво, Теремки, Феофанія, Чапаївка), Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщин) ), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський , Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа) , Бориспіль)

РемТехніка