Оставить заявку

Ремонт холодильников Веkо (Беко) Киев - Сервис Beko на дому

Качественный ремонт холодильников Beko на дому. Консультация и вызов мастера по ремонту холодильников Beko: (068)506-1344

Ремонт холодильників Beko у Києві – якісно, оперативно.

Ремонт холодильників Веkо (Беко) Київ

 

 

 

Ремонт холодильників Веkо (Беко) Київ

 

Ремонт холодильника Beko в Києві проводиться кваліфікованими майстрами нашого Сервісу після ретельної діагностики та виявлення несправності та причини, що спричинила її виникнення .
Порівняно молодий турецький бренд за дуже короткий час зумів зайняти міцні позиції і завоювати довіра українських покупців, завдяки сучасним розробкам та застосуванню найновіших технічних рішень, нестандартному дизайну, величезній кількості запропонованих моделей та доступній ціні.

Агрегати від BEKO входять до ТОП-холодильників, які найкраще оберігають продукти від переморожування та зневоднення. Це відбувається за рахунок високої швидкості циркуляції повітря всередині морозильної та холодильної камер, також велику роль відіграє штучно створений рівень вологості. Також варто відзначити ще одне дуже корисне нововведення, яке впровадила компанія – безперервний розподіл потоків повітря в холодильнику (навіть якщо компресор вимкнений), завдяки чому продукти довше зберігають свої поживні властивості та свіжий смак.

Як і будь-яка побутова техніка, холодильники Beko (Беко) іноді вимагають ремонту . Несправності можуть виникати, як у старої техніки якої ви користуєтеся не перший рік, також поломки можуть бути практично в нових виробах. Причини виникнення поломок можуть відрізнятися. В одних випадках некоректна робота холодильника може бути викликана перевищенням терміну експлуатації деталі, в інших, неприємна випадковість, яка спричинена нестабільною напругою в електричній мережі або випадковим ушкодженням у процесі використання холодильника. Консультація щодо ремонту холодильника Beko: (099)245-82-72</span >

Якщо говорити про найпоширеніші поломки в холодильниках BEKO, то основними з них ми виділяємо:

    • У холодильниках Beko на жаль досить часто виходить з ладу мотор-компресор. Турецький виробник використовує в основному двигуни власного виробництва (а не провідних виробників компресорів) і до того ж ставить їх що називається “впритул” за потужністю.

    • Поломка термостата, терморегулятора або температурних датчиків холодильника, внаслідок холодильник перестає вимикатися, а холодильна камера починає заморожувати продукти харчування.

Часто зустрічаємо витік фреону, причому ремонт холодильника Beko з цією поломкою ускладнюється тим, що текти найчастіше знаходиться в запіненої частини.

Наші майстри готові зробити будь-який ремонт холодильників Beko в місті Київ прямо у вас  вдома, якісно, ​​недорого та з гарантією. Фахівці Сервісної служби “РемТехніка” проведуть комплексну діагностику всього холодильника, щоб дізнатися явну причину, яка спровокувала поломку, та попередити її повторення у майбутньому. Ми для цього використовуємо найсучасніше діагностичне обладнання, якісні запчастини від виробника, які завжди є у нас.

Це свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.

СимптомиВірогідна несправність холодильника Beko
Холодильник не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, модуля управління, пускозахисного реле або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки або вентиляторів обдування або датчиків у холод. “no frost”, несправність термостата, витік фреону, засмічення фільтра або капіляра у звичайних холодильниках, втрата продуктивності компресора.
Морозильна камера не морозитьНесправність терморегулятора морозильного відділення, датчика випарника морозильної камери; проблеми в охолоджувальній системі, з ПЗР, мотор-компресором, якщо холодильник 2х компресорний.
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, вихід з ладу термостата
Холодильник працює постійно, не вимикаєтьсяНесправність термостата, вихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, втрата продуктивності компресора.
Холодильник протікаєЗасувка дренажної системи.
Холодильник не вмикається (світло всередині не горить)Несправність розетки, шнура живлення або електропроводки холодильника.
Холодильник харчує
Холодильник голосно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування (в “no frost”)

 

*вартість робіт та комплектуючих для ремонту холодильника Beko, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Beko в Києві на будинку (без урахування вартості запчастин):

Найменування послугиВартість
Заправка холодильника фреономвід 600 грн.
Заміна реле пускозахисноговід 450 грн.
Заміна термостатавід 550 грн.
Заміна ТЕНу випарникавід 450 грн.
Чистка дренажної системивід 350 грн. -750грн.
Заміна ущільнювачавід 450 грн.
Заміна випарникадог.
Ремонт модуля управління (електронної плати холод.)</td >від 750 грн.
Заміна компресорадог. (4200-4500 грн. з компресором)
Перевага дверей холодильникавід 400 грн.
Усунення витоку фреонувід  800 грн.
Усунення засмічення капілярадог. (залежить від складності)
Діагностика, інструктаж300 грн. (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ Перезвонимо вам протягом  30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Ми здійснюємо ремонт холодильників і морозильних камер Беко (Beko) в Києві на будинку:

на Лівому та Правому березі міста. Майстри нашого Сервісу, які ремонтують саме Beko, знаходяться і обслуговують холодильники в закріплених за ними районах, тому виїзд здійснюється максимально швидко.

Проводимо ремонт холодильників у таких районах:  </ span>

Голосіївський район: </strong >Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка

Дарницький район: </strong >Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі

Деснянський район:</strong > Троєщина, Лісовий масив, Биківня

Дніпровський район: </strong >Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмістечко, 

Оболонський район: </strong >Оболонь, Мінський масив, Петрівка

Печерський район, Центр:< /strong> Печерськ, Липки, Центр

Подільський район:</strong > Поділ, Куренівка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори

Святошинський район: </strong >Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..

Солом’янський район:</strong > Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі

Шевченківський район: </strong >Центр, Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка

Ближнє передмістя: Вишневе, Конча Заспа, Вишгород , Бориспіль та інші.

РемТехніка