Оставить заявку

Ремонт холодильников Liebherr Киев - Сервис Liebherr на дому.

Качественный ремонт холодильников Liebherr в Киеве, основные неисправности Либхер. Вызов мастера по ремонту холодильников Liebherr на дом.

Ремонт холодильників Liebherr Київ вдома.

Сервіс (технічне обслуговування) холодильників Liebherr із виїздом майстра. 

Ремонт холодильників Liebherr Київ

 

 

Ремонт холодильників Liebherr Київ

 

У силу особливостей виробництва та комплектації цієї марки, ремонт холодильників та морозильних камер Liebherr повинен проводитися лише досвідченими та кваліфікованими фахівцями. У нашому Сервісі працюють саме такі майстри (не кожен холодильник у Києві може виконати ремонт холодильника Лібхер, “не нашкодивши”, тому що Liebherr дуже різні: клапанні, вбудовані, одне та двокомпресорні, з інверторним двигуном тощо)</span >

Холодильні агрегати торгової марки LIEBHERR відносять до преміум-класу та їх обслуговування та ремонт потрібно довіряти майстру, який має відповідну профільну освіту, досвід ремонту холодильників LIEBHERR, що знає особливості та тонкощі їх комплектації та ремонту.

Liebherr – це яскраво виражена німецька педантичність і якість, швейцарська точність , сучасний дизайн та інноваційні рішення функціональності – гаранти найвищої якості. Холодильники Liebherr втілили всі уявлення європейців про необхідний побутовий комфорт. Агрегати цієї марки відносять до найефективнішого класу енергоспоживання, які видають мінімальне шумове тло.

Попри відмінну якість, при тривалій експлуатації можуть виникнути ситуації, при яких вам знадобиться допомога електромеханіка для діагностики і щоб виконати ремонт холодильника Liebherr в Києві або передмісті.

Чому ж виходять з робочого ладу холодильники Лібхер?

Холодильники цього європейського бренду оснащені електронними модулями, які забезпечують контроль керування всіма функціями системи агрегату. Однак потрібен захист цих вразливих електронних плат та датчиків від різкого перепаду напруги в електричній мережі. Саме тому в період експлуатації ремонт несправностей холодильників Liebherr найчастіше стає наслідком таких можливих причин:

Ремонт холодильника Liebherr (Лібхер) у Києві вдома починається з професійної діагностики несправності та причини її виникнення.

  • різкі перепади напруги в електромережі, (відсутності стабілізатора напруги або так званого “мережевого захисту”)
  • в холодильних системах Лібхер не часто, але виходять з ладу і вимагають ремонту електромагнітні клапани (клапани розподілу фреону, при їх перемиканні фреон подається по черзі в потрібну камеру).
  • будь-якої високої якості не був холодильник Liebherr, він все одно вимагає ремонту, пов’язаного з витоком холодоагенту в тому числі в запіненій частині. Це стосується в основному агрегатів віком від 10 років.
  • ресурс температурних датчиків холодильної камери та випарника має свою межу, відповідно через 5-7 років холодильник Liebherr потребує ремонту – заміни датчиків температури.

Чому відбувається витік фреону холодильної техніки Liebherr?

Відповідь проста – в холодильних системах не тільки Liebherr, а практично всіх холодильних агрегатах використовується з’єднання різних. металів: міді, алюмінію та сталі. При перепадах температури різні метали стискаються і розширюються по-різному і в місці стику (заводського з’єднання) з великою ймовірністю утворюється мікротріщина, через яку “відходить” фреон, а в систему потрапляє волога. Звідси витік по контуру обігріву (найчастіше сталевого, що піддається корозії), витік по випарнику (алюмінієвий випарник стикується з мідною трубкою утворюється мікротріщина), правда деякі господарі хочуть швидше його “розморозити” і гострим предметом намагаються відколоти на мороз.

Самостійно виток фреону визначити досить непросто, найчастіше його просто не видно, адже фреон – інертен, не має запаху і кольору, а сама текти знаходиться за кришкою, пластиком або в запіненій частині. Ви можете побачити жовто-коричневу пляму або відчути запах компресорної олії (дуже схожої на машинну). Якщо відбувається щось подібне, наполеглива рекомендація: відключіть техніку від мережі, компресор у жодному разі не повинен працювати при розгерметизованій системі охолодження.

Попереджаємо!! Морозильна камера має дуже тонкі алюмінієві стінки та дно, найменше “колупання” і Ви отримуєте “дірку в морозилці” та дорогий капітальний ремонт всього холодильника. При розморожуванні холодильника просто вийміть продукти та залиште його відкритим (попередньо відключивши від мережі).

Сервісна служба “РемТехніка” пропонує якісний ремонт холодильників Liebherr Київ, ми готові виконати кваліфіковане та оперативне усунення будь-якої поломки прямо вдома, професійну діагностику електроніки та механічної частини, відновити працездатність провівши ремонт холодильника Liebherr у найкоротший термін.

Всі роботи з ремонту побутових та професійних холодильників Лібхер у Києві виробляються з використанням передового інструментарію та якісних заводських деталей виробника Liebherr. Багатий досвід наших майстрів, які досконало вивчили всі найслабші місця холодильних агрегатів цього бренду, дозволить нам підібрати альтернативне рішення та використовувати аналогові запчастини, навіть за наявності складних поломок.

Основні несправності та орієнтовні ціни на ремонт холодильника Liebherr у Києві вдома, Ви можете подивитися на сторінці: “Ремонт холодильників Київ” 

Власників побутової техніки Liebherr та Mielle просимо враховувати, що вартість оригінальних комплектуючих цих виробників значна, і якщо Ви хочете здешевити ремонт – консультуйтеся про можливість підбору сумісних та дешевших запчастин, но хотим отметить: для ремонту холодильника Liebherr – найкраща запасна частина завжди Liebherr!

*вартість робіт з ремонту холодильника та комплектуючих, час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (у нижньому правому кутку) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ ПРОТЯГОМ 30 секунд!

(099)245-82-72 , (068)506-13-44 , (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

Проводимо ремонт холодильників Liebherr у Києві та передмісті:  

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаївка), Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський, Бортничі), Деснянський (Троєщина, Лісовий, Биківня), Дніпровський (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Соцмісто), Оболонський (Оболонь, Мінський, Петрівка), Печерський (Печерськ, Липки..), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький, Виноградар, Вітряні гори), Святошинський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі..), Солом’янський (Солом’янка, Чоколівка, Шулявка, Відрадний, Караваєві дачі), Шевченківський (Лук’янівка, Сирець, Нивки, Шулявка, Татарка), ближнє передмістя (Конча Заспа, Вишгород)