Оставить заявку

Ремонт холодильников Samsung Киев - Сервис Samsung на дому

Ремонт холодильников Samsung в Киеве на дому. Выезд мастера по ремонту холодильника Самсунг на дом. Гарантия на работы.

Ремонт холодильників Samsung (Самсунг) у Києві якісно, оперативно.

Сервіс обслуговування холодильників Samsung. Виїзд майстра.

Ремонт холодильників Samsung Київ

Ремонт холодильників Samsung Київ

 

 

 

Якісний ремонт холодильника Samsung можливий лише в тому випадку, якщо його виробляє кваліфікований майстер. Запорука успішного ремонту холодильника Samsung – правильна діагностика (виявлення причини несправності).

Наші майстри мають профільну освіту, досвід роботи в сервісі холодильників Samsung, готові усунути практично будь-яку несправність з гарантією. На виклик майстер виїжджає максимально укомплектованим для того, щоб оперативно здійснити, якщо потрібно терміновий ремонт холодильника Samsung в Києві і передмісті).

Торгова марка SAMSUNG – одна з найпопулярніших і найпопулярніших марок побутової техніки та електронного обладнання в нашій країні.

На сьогоднішній день сучасний Samsung укомплектований «інтелектуальними» компонентами нового покоління, завдяки яким до мінімуму зведено участь людини в процесі керування агрегатом. Електронні блоки, що використовуються, дуже чутливі до різких перепадів напруги – це і є одним з вразливих місць всієї побутової техніки. Саме тому, найчастіше ремонт холодильників Samsung (Самсунг) пов’язаний із заміною окремих непрацюючих деталей або компонентів електронних плат. Зокрема, періодично наші майстри стикаються з несправністю температурних датчиків, ТЕН, термозапобіжника, дефрост-таймера, вентиляторів обдування. Так як більшість холодильників Samsung це система “але фрост”, то ремонт вимагає саме відтайка і вентиляція (симптом не холодить холодильна камера, набирає температуру відключається, але потім сам не включається).

Консультація щодо ремонту холодильника Samsung “no frost”, “side by side” (Київ, пригорд): (099)245-82-72

Корисні рекомендації:

Якщо дотримуватися рекомендацій і дотримуватися нескладних правил експлуатації холодильників Samsung ви зможете уникнути необхідності ремонту:

  • постійно стежте, щоб дверцята  щільно прилягали до корпусу;
  • не перевантажуйте свою локальну електромережу увімкненням потужної побутової техніки;
  • регулярно проводьте прибирання всередині та зовні;
  • використовуйте стабілізатори напруги або хоча б відсікач підвищеного;
  • дотримуйтесь, встановлені в документах, правила заморожування, а також розморожування пристрою.

Однією з головних умов експлуатації вважається початкова правильна установка холодильної техніки на рівну поверхню далеко від спекотних місць.

Холодильні агрегати Samsung ламаються не так часто, але якщо раптом це трапляється, то проблему, що виникла, легко вирішити, просто зверніться в наш Сервіс РемТехніка, і ми із задоволенням візьмемося за ремонт вашого кухонного помічника прямо вдома.

У Києві досить багато сервісів, які надають свої послуги з ремонту холодильників Samsung (Самсунг) вдома. І пов’язано це з тим, що величезна кількість споживачів обирає побутову техніку цього виробника. Наші майстри з ремонту досконально знають особливості кожної серії та моделі Samsung, їх “слабкі” та “сильні” сторони, і після професійної діагностики можуть точно сказати який ремонт холодильника належить Вашому Samsung.

Виклик майстра з ремонту холодильників Samsung Київ:

(099)245-8272, (068)506-1344, (063)546-12-03

Однією з відмінних рис агрегатів цього бренду є наявність дуже складної функціональної керуючої електроніки.

Можуть виникнути такі проблеми:

  • перестає працювати найчастіше холодильна камера;
  • Ви бачите кригу внизу морозилки;
  • переморожуються продукти в основній камері;
  • неможливо виставити температуру, через короткий проміжок вона “збивається”;
  • холодильник набирає температуру, вимикається і потім сам не включається, Ви виймаєте вилку, вставляєте в розетку і Samsung знову пішов працювати, по досягненню та вимкненню все повторюється.

Варто також зазначити, що одні й ті самі ознаки несправностей можуть виникнути з різних причин, саме тому діагностику повинен проводити грамотний та кваліфікований фахівець. Звернувшись до наших майстрів з ремонту холодильників Samsung, Ви можете бути впевнені на всі 100%, що вже в найкоротший час Ваш друг знову повернеться до нормальної роботи!

Основні несправності холодильників SAMSUNG 

СимптомиВірогідна несправність холодильника
Не вмикається (світло всередині горить).Поломка термостата, датчика, модуля управління, пускозахисного реле, дефросту, тен або самого компресора
Холодильна камера недостатньо охолоджуєПроблеми системи відтайки, вентиляторів обдування, датчиків або заслінки в холод. камері “no frost”
Морозильна камера не морозитьНесправність системи відтайки, витік фреону
Холодильне відділення замість охолодження морозить (замерзають продукти в холодильнику)Несправність датчика холодильної камери, модуля управління, заслінки
Працює постійно, не вимикаєтьсяВихід з ладу температурного сенсора холодильної камери, витік фреону, засмічення, проблеми системи ноу фрост, втрата продуктивності компресора.
ПротікаєЗасор дренажної системи, потрібно перевіряти систему відтайки.
Не вмикається (світло всередині не горить)Несправність модуля управління, пускового конденсатора, трансформатора, розетки, шнура живлення, або електропроводки.
ПищитьЦе свідчить про підвищення температури в одній або обох камерах. Несправності описані вище.
Гучно гуде або шумитьНесправність компресора або вентиляторів обдування, намерзання на випарнику

*вартість ремонту холодильника Samsung (Київ), час візиту та термін виконання, гарантію на деталі та роботу Ви завжди можете обговорити з майстром.

Майстра РемТехніки готові провести технічне обслуговування та ремонт  холодильника Samsung Київ вдома у зручний для Вас час.

для холодильної техніки; при цьому тестуються всі датчики, регулятори, робота електронного модуля, вентиляторів обдування, робота “defrost” системи холодильників “no frost”, продуктивність компресора, стан його підвіски і т.д. сюди можна віднести і заміну водяного фільтра в “side-by-side”. Нерідко, до сервісного обслуговування фахівцем, господар Samsung навіть не здогадується, що його холодильник, що називається «не гаразд».

Важливо! Своєчасно проведене сервісне обслуговування Вашого холодильника Samsung захистить Вас від непередбачених і серйозних витрат з його подальшого ремонту. Не допускайте капітальних поломок Вашої техніки, заощаджуйте гроші, час та нерви!

Орієнтовні ціни на ремонт холодильника Samsung (Самсунг) без урахування вартості запчастин:

Служби іменЦіна, грн.
Заправна станція фреонуз 800
Почати заміну реле захистуз 750
Замініть термостатз 950
Заміна нагрівача випарниказ 850
Очистити дренажну системуз 750
Замінити герметикз 550
Заміна випарникасобака.
Ремонт модуля керування (електронна плата охолодження)до 2500
Заміна компресорасобака. (4500-4600 з поршневим компресором)
Перевесні дверцята холодильникаіз 600
Усунення витоку Creonз 1800
Виправте забитий капілярсобака. (залежить від складності)
Діагностика, інструкція300 (у разі відмови від ремонту)

ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ВКАЖИТЬ СВІЙ НОМЕР МОБ. (в нижнем правом углу) І МИ ПЕРЕДЗВОЛИМО ВАМ НА ПРАЦІ 30 секунд!

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-12-03

Ми зацікавлені, щоб Ваша техніка працювала довго та стабільно!

 

Виконуємо ремонт холодильників Samsung Київ:  

Голосеевский (Демеевка, Голосеево, Теремки, Феофания, Чапаевка),  Дарницкий (Осокорки, ремонт холодильника Позняки, Харьковский, Бортничи), Деснянский (Троещина, Лесной, Быковня), Днепровский (Дарница, Березняки, Русановка, Воскресенка, Соцгород), Оболонский (Оболонь, Минский, Петровка), Печерский (Печерск, Липки..), Подольский (Подол, Куреневка, Мостицкий, Виноградарь, Ветряные горы), Святошинский (Святошино, Академгородок, Борщаговка, Беличи, Новобеличи..), Соломенский (Соломенка, Чоколовка, Шулявка, Отрадный, Караваевы дачи), Шевченковский (Лукьяновка, Сырец, Нивки, Шулявка, Татарка), ближний пригород (Конча Заспа, Вышгород, Борисполь…) 

 

РемТехніка