Оставить заявку

Ремонт холодильников Святошинский район | Сервис на дом

Ремонт холодильника Святошинский район, Академгородок, Житомирская, Коцюбинское, вызов мастера в Святошино на дом.

Ремонт холодильника Святошинкий

Ремонт холодильників Святошинський район Київ проводиться вдома. Сервіс “РемТехніка” обслуговує холодильники у Святошиному, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Авіамістечко, Коцюбинське. Майстри з ремонту холодильників виїжджають Житомирською трасою до Києво-Святошинського району. Поблизу станцій Житомирська та Святошин працюють три кваліфіковані майстри з ремонту холодильників, тому виїзд здійснюється з максимальною оперативністю до району Борщагівки.

У Святошинському та Києво-Святошинському районі ремонт холодильника починається з визначення причини його несправності (діагностики). Діагностика холодильника коштує 300 грн, при ремонті безкоштовна.

Наші майстри з ремонту холодильників (Святошинський район) мають профільну освіту та досвід роботи, виїжджають на замовлення максимально укомплектовані . Послугу з ремонту Вашого холодильника можете замовити на сайті або зателефонувавши: 068 506-1344, викликати майстра можна терміново або попередньо, працюємо без вихідних. Якщо потрібен виїзд Житомирською трасою, скажіть диспетчеру кілометраж від КП.

У Святошинському районі працює окремий майстер з ремонту холодильників з інверторними та лінійними компресорами, варто сказати про це оператору при подачі заявки, так як для ремонту цього типу холодильників потрібне спеціальне обладнання.

На всі види ремонту холодильника у Святошинському районі діє гарантія, її термін обговорюється з майстром та залежить від стану Вашого холодильника та встановлених запчастин. Гарантія на ремонт поширюється на виконану роботу та встановлені комплектуючі за дотримання рекомендацій виробника та майстра. Наприклад, якщо у Вашому холодильнику проводиться ремонт електронного модуля управління, а поломка електроніки була викликана стрибком напруги, наш майстер обов’язково порекомендує поставити відсікач підвищеної напруги в розетку, щоб техніка не постраждала при повторному стрибку.

Варто зазначити, що при ремонті холодильної техніки використовуються оригінальні комплектуючі від виробника, тому ціна ремонту холодильника залежить не тільки від його складності та трудомісткості, але в більшості випадків від вартості комплектуючих та курсу гривні.

Проконсультуватися щодо поломки холодильника можна телефоном: (099)245-82-72

Сплатити послугу ремонту холодильника у Святошинському та Києво-Святошинському районах можна як готівкою, так і на карту ПриватБанку.

Наш Сервіс виконує якісний ремонт холодильників у Києві на Правому березі:

Голосіївський (Деміївка, Голосіїво, Теремки, Феофанія, Чапаєвка), Оболонський (Оболонь, Мінський масив, Петрівка), Печерський (Центр, Печерськ, Липки), Подільський (Поділ, Куренівка, Мостицький масив, Виноградар, Вітряні гори), Святош інський (Святошино, Академмістечко, Борщагівка, Біличі, Новобіличі), Солом’янський (С оломенка, Чоколівка, Шулявка, Втішний, Караваєві дачі), Шевченківський райони

На Лівому березі обслуговуємо холодильники в наступних районах:

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі) , Деснянський (Троєщина, Лісовий масив, Биківня), Дніпровський райони (Дарниця, Березняки, Русанівка, Воскресенка, Дарницька (Ленінградська))площа, Соцмісто)

Ремонт холодильників у Києво-Святошинському районі здійснюється в радіусі 20 км від КП, виїзд обговорюється з майстром з урахуванням транспортних витрат.