Оставить заявку

Ремонт холодильников Борщаговка - Сервис на дому РемТехника

Ремонт холодильников Борщаговка Софиевская, Южная, Петропавловская, Никольская и Михайловская, вызов мастера холодильников (Борщаговка), ремонт на дому.

Ремонт холодильників Борщагівка

Сервіс РемТехніка здійснює:

Ремонт холодильника (электроника)

 • Ремонт холодильників Софіївська Борщагівка
 • Ремонт холодильників Південна Борщагівка
 • Ремонт холодильників Петропавлівська Борщагівка
 • Ремонт холодильників Микільська Борщагівка
 • Обслуговування холодильників Михайлівська Борщагівка та прилеглі мікрорайони

У районі Борщагівки працює три кваліфіковані майстри з ремонту холодильників та морозильних камер. Тут розташовано два невеликі склади запчастин, необхідні для усунення несправностей Вашого холодильника. Ремонт холодильника на Борщагівці проводиться вдома після діагностики несправності (300 грн., при ремонті безкоштовна). Окремо працює бригада з ремонту холодильного обладнання, спеціально укомплектована запчастинами та витратними матеріалами.

Орієнтовна ціна ремонту холодильника Борщагівка Київ без урахування вартості запчастин.

Заміна релевід 550грн
Заміна датчикавід 650 грн
Усунення витоку по контуру із заправкою, заміною фільтра1800-2500
Заміна поршневого компресора (з компресором європейського виробництва)3600-4200
Заміна ТЕН, вентилятора обдування, дефростувід 650грн
Ремонт електронного модуля управління холодильникавід 1250
Установка нового конденсатора, випарника2600-3700

Сервіс “РемТехніка” здійснює ремонт холодильників Крюківщина, Тарасівка, Шевченкове</ em>, Святопетрівське, Гнатівка, Білгородка, Юрівка, Гатне

Ремонт холодильника Борщагівка м. Київ здійснюється з максимальною оперативністю, оскільки майстер знаходиться у Вашому районі і дорога не займає багато часу . Більше про види несправностей Ви можете прочитати на сторінці: ремонт холодильників у Києві.

Викликаючи майстри, назвіть оператору марку Вашої техніки, опишіть коротко що не так і адресу, за якою потрібен виїзд, телефонуйте для консультації та виклику майстра: (099)245-8272, (068)506-1344. Протягом 15-20 хвилин на Ваш номер передзвонить майстер з ремонту холодильника на Борщагівці і Ви домовитеся про час приїзду спеціаліста.

Ремонт холодильника Борщаговка

ремонт холодильника Борщаговка

 

Наш сервіс здійснює як лінійний (заміна окремих частин та несправних вузлів), так і капітальний ремонт холодильників (усунення витоку та заправка фреоном, заміна або ремонт випарника, конденсатора, заміна компресора холодильника).

Майстри, що здійснюють ремонт холодильників Борщагівка та Святошинський район, максимально укомплектовані запасними частинами, мають з собою необхідне обладнання та витратні матеріали ремонту холодильника вдома.

Гарантія та вартість ремонту обумовлюється безпосередньо з майстром після діагностики. Чекаємо на Ваші дзвінки за тел. (068)506-1344

Оплата провадиться за фактом виконаної роботи готівкою або на карту ПриватБанку. Майстер повинен обов’язково прописати своє прізвище у квитанції чи акті виконаних робіт.

Ремонт холодильника на Борщагівці нічим не відрізняється від ремонту в інших районах Києва:

  1. Ви робите заявку зателефонувавши нам за тел. (099)245-8272, (068)506-1344, (063)546-1203 замовивши зворотній дзвінок або заповнивши форму “залишити заявку”. Назвіть оператору назву (марку) холодильника і коротко що бачите: наприклад “не холодить холодильна камера, морозилка працює”, “світло горить не дзижчить не холодить”, “на табло індикації пише…”, “горить червоним, пищить” тощо .д., адреса на Борщагівці.
  2. Майстер з ремонту холодильника (Борщагівка) передзвонить через 15 хв і Ви позначите час, який Вам зручно.
  3. Приїзд холодильника, діагностика, оцінка ремонту холодильника або морозильної камери та після Вашої згоди виконання робіт.
 1. Оформлення гарантії та оплата.

Чекаємо на Ваші дзвінки, завжди готові виконати ремонт холодильника на Борщагівці оперативно та якісно.

РемТехніка.