Оставить заявку

Ремонт холодильников Позняки - Сервис на дому "РемТехника"

Ремонт холодильников Позняки, Дарницкий район качественно и оперативно, консультация, вызов мастера по ремонту холодильника на дом.

Ремонт холодильника Позняки

Сервіс РемТехніка готовий надати послугу ремонт холодильника Позняки з гарантією вдома в Києві. Наші майстри з ремонту холодильників знаходяться і працюють саме в районі Позняків і Вам не потрібне транспортування в майстерню!

Ремонт холодильника Дарницкий

Ремонт холодильника Позняки

У районі Позняки виїзд майстра з ремонту холодильника додому здійснюється з максимальною оперативністю, обслуговуємо холодильники як у житловому мікрорайоні Осокорки, так і на дачах та приватних будинках (всі Садові), Бортничах.

Майстер з ремонту холодильника (Позняки, Осокорки) виїжджає з запчастинами та обладнанням необхідним для виконання навіть капітальних робіт.

Для виклику майстра з ремонту холодильника Позняки терміново або попередньо, консультації щодо можливої ​​поломки та вартості, дзвоніть: (068)506-1344, (099)245-8272, (063)546-1203. Скажіть оператору назву холодильника, дайте відповідь на кілька запитань і назвіть адресу, за якою необхідний ремонт холодильника в Дарницькому районі.

Позняки в Дарницькому районі Києва досить густонаселений мікрорайон, тому заявку на якісний ремонт холодильника краще залишати за день до бажаного приїзду майстра або до 12:00 цього дня . Діагностика несправності холодильника проводиться на місці, після чого обговорюється вартість ремонту холодильника. Ми принципово не використовуємо китайські комплектуючі, тому що не впевнені в їхній якості, встановлюємо запчастини від виробника холодильника чи європейського виробництва. Таким чином, Сервіс РемТехніка може дати гарантію на ремонт, зазвичай це 3-6 міс., на капітальний ремонт до 12 міс.

Два склади запчастин для ремонту побутових та торгових холодильників на Позняках полегшують роботу з ремонту для наших трьох кваліфікованих електромеханіків, які обслуговують Ваш район. Усі наші співробітники мають профільну освіту та досвід роботи не менше п’яти років. Тому ремонт холодильника на Позняках (морозильної камери) буде виконаний якісно, ​​а встановлені комплектуючі надійні.

Крім холодильників наш Сервіс виконує: ремонт пральних машин, електроплит, духовок, посудомийок, кондиціонерів та іншої великої побутової техніки вдома.

Якщо потрібен ремонт електроніки холодильника, наш майстер вдома підтверджує діагноз поломки, знімає модуль управління (холодильник транспортувати не потрібно), електронники в Сервісі відновлюють плату, а холодильник встановлює її на місце. Рекомендуємо після ремонту електронного модуля холодильника на Позняках встановити “відсікач підвищеної напруги”, який при стрибку в мережі захистить електроніку та компресор холодильника.

Наш Сервіс в районі Позняки ремонт холодильників виробляє практично всіх брендів та виробників, ми маємо непогану матеріальну базу та доступ до запчастин, команда фахівців з ремонту холодильників та морозильних камер працює оперативно та злагоджено, якість послуги для нас закон.

Дзвоніть нам за телефонами (068)506-1344, (099)245- 8272 ми завжди готові допомогти!

Оплата виконаних послуг з ремонту холодильників та морозильників здійснюється як готівкою, так і на карту ПриватБанку, майстер після прийому робіт виписує квитанцію або акт виконаних робіт, вказує що зроблено , суму ремонту холодильника та своє прізвище, збережіть ці документи на період гарантії, але якщо Ви навіть їх втратите, кожна заявка фіксується в нашій базі та у гарантійному випадку ми виїжджаємо на ремонт.