Оставить заявку

Ремонт холодильників Троєщина (Київ)

Ремонт холодильника на Троєщині (Деснянський район) здійснюїться вдома у зручний для Вас час. Майстер з ремонту холодильника (Троєщина, Воскресенка, Райдужний масив) виїжджає терміново або за попередньою домовленістю.

Наші фахівці постійно знаходяться та здійснюють ремонт холодильників та морозилок поблизу вулиць Бальзака, Драйзера, Закревкого, Милославська тощо. .

Замовити ремонт холодильника Троєщина Ви можете за телефонами: (068) 506- 1344, (099) 245-8272

Ремонт холодильника Троещина

Ремонт холодильника Троєщина

Назвіть оператору марку холодильника, опишіть коротко, що негаразд у його роботі (не холодить холодильна камера, перестала працювати морозилка, пищить, холодильник підтікає, світло горить, але не чутно звуку компресора, горить червона лампочка, на табло індикації показує…) Попередньо Ви можете отримати консультацію щодо можливих варіантів поломки, але точно визначити, що саме несправно може лише фахівець після діагностики на місці. Діагностика несправності холодильника коштує 300 грн., а у разі подальшого ремонту холодильника проводиться безкоштовно.

Ремонт холодильників на Троєщині нічим не відрізняється від ремонту холодильника в Києві в будь-якому іншому районі. Після того, як Ви залишили заявку, з Вами протягом 15-20 хвилин зв’яжеться майстер і Ви домовитеся з ним на зручний час.

Слід розуміти, що якісний ремонт холодильника неможливо зробити за 20 хвилин, тому варто розрахувати свій час і виділити від 1 до 3х годин.

Наші майстри мають профільну освіту та досвід роботи, виїжджають максимально укомплектовані для того, щоб не просто “подивитися Ваш холодильник” та назвати суму ремонту, а якісно відремонтувати холодильник у Вас вдома.

Майстри сервісу “РемТехніка” здійснюють ремонт холодильників у районі Троєщина практично всіх виробників: AEG, Ardo, Hotpoint-Ariston, Beko, Bosch, Candy, Daewoo, Electrolux, Fagor, Frigidaire, Gorenje, Hansa, Indesit, LG, Liebherr, Miele, Samsung, Snaige, Stinol, Sharp, Siemens, Toshiba, Whirlpool, Vestfrost, Kaiser, Küppersbusch, Zanussi, Atlant, Норд, Vestel, Gaggenau, GoldStar, Desmon, General Electric, Ilve, Minsk, Mitsubishi, Nardi, National, Neff, Panasonic, Pozis, Polair, Privileg, Rosenlew, Smeg, Supra, Swizer, Teka, White, Fagor, Philips, Haier, Hitachi, Shivaki, Exqvisit и других брендов.

У силу великого досвіду ремонту холодильників ми знаємо практично всі сильні та слабкі сторони не тільки кожного виробника, а й конкретної моделі .

Після виконання робіт майстра виписують квитанцію або акт виконаних робіт, де вказується: що зроблено, які деталі або вузли холодильника замінені. , прописується сума, сплачена вами за
ремонт холодильника на Троєщині , термін гарантії. Майстер пише своє прізвище та ставить підпис. Коли холодильник готовий до експлуатації, ви можете сплатити послуги з ремонту готівкою або на картку Банку.

Також Ви можете самостійнільно зорієнтуватися по цінам на послуги ремонту холодильників у Києві, поглянувши сторінку несправностей та поломок.

Телефонуйте нам та замовляйте ремонт холодильника Троєщина (Київ) вдома:

МТС (099)245-82-72 Kyivstar (068)506-13-44 Life (063)546-1203

Ви можете залишити заявку на сайті – зелена вкладка праворуч

або замовити зворотній дзвінок від нашого майстра на Троєщині.